2733
2734

سلام عزیزممممم

حس ششمی میشه بیای🥺🫂 به سوالامون جواب بدی🌿

اگه کسی هست حس ششمی باشه جواب بده✨️

میشه بگی

آقای فلانی..که توی کلاس زبان مونه ، روی من کراش داره؟ به من فکر میکنه؟

به نظرت یه روزی با من وارد رابطه میشه؟

به من حسی داره؟

مرسییییی❤️🥺

"من از امروز شروع به تغییر میکنم" ✨️🌱 ^۱۴۰۳/۱/۱۲^ تغییر مثبت🌿🤍 رو به جلو...🏃‍♀️ دیگه بی انگیزه و ناامید نیستم نسبت به زندگیم 🙂 شاید یه روزایی حالم خیلی بد بود، اما یاد گرفتم که:✨️🌱 زندگی همیشه قرار نیست ایده ال باشه... قرار نیست همیشه بخندی همیشه کارای مثبت کنی همیشه فکرت و رها کنی... یه جاهایی هم زندگی سختی داره غم و غصه داره ناراحتی داره گریه داره! که وجود همه اینا لازمه زندگیه! نباید ناامید شد✨️🫂🤍 شروع دوباره 🏃‍♀️🤍🌿 خودش یه برد محسوب میشه🌱 خودت حال خودتو خوب کن و با کارای کوچیک توی خودت انگیزه ایجاد کن. حذف ادمهای سمی از زندگیت🦋 اولین قدم برای خوب کردن حالته...
فعلا حس خاصی ندارع اما نمیشه گفت بدش میاد

یعنی به نظرت یه روزی بهم پیشنهاد میده باهم وارد رابطه ای میشیم؟🥺

"من از امروز شروع به تغییر میکنم" ✨️🌱 ^۱۴۰۳/۱/۱۲^ تغییر مثبت🌿🤍 رو به جلو...🏃‍♀️ دیگه بی انگیزه و ناامید نیستم نسبت به زندگیم 🙂 شاید یه روزایی حالم خیلی بد بود، اما یاد گرفتم که:✨️🌱 زندگی همیشه قرار نیست ایده ال باشه... قرار نیست همیشه بخندی همیشه کارای مثبت کنی همیشه فکرت و رها کنی... یه جاهایی هم زندگی سختی داره غم و غصه داره ناراحتی داره گریه داره! که وجود همه اینا لازمه زندگیه! نباید ناامید شد✨️🫂🤍 شروع دوباره 🏃‍♀️🤍🌿 خودش یه برد محسوب میشه🌱 خودت حال خودتو خوب کن و با کارای کوچیک توی خودت انگیزه ایجاد کن. حذف ادمهای سمی از زندگیت🦋 اولین قدم برای خوب کردن حالته...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوبی جانم😁♥️

میگم اونی که شش سال پیش تو عمق چشام نگاه کرد تا چن وقت میترسیدم

چرا خودشو نشون داد ؟ باهام کاری داشت ؟ چرا نزدیکم شد ؟

2740
احتمال داره 

چند درصد به نظرت شدنیه من خیلی روش کراشم به نظرت امیدوار باشم؟🥺🥲

عزیزم من طلاق میگیرم؟زندگیم چیمیشه؟به‌خاطر اینکه دلم برای شوهرم میسوزه و بخاطر اینکه خودم حامی ندارم دارم زندگی میکنم ب اجبار

احتمال داره 

نظرت راجب ازدواجم چیه؟

به نظرت من کِی ازدواج میکنم؟ با فامیل یا غریبه؟

قصد بدی ندارع انگار میخاد ازت محافظت کنه

معدل امسالم چند میشه؟؟پول. بابامو کی میدن؟؟

من ممد پلاستیکی ام دختری که شانسش عین خودش پلاستیکیه...شاید باورتون نشه ولی هرروز روز تولدم یکی میمیره،دختری که به امید پزشکی اومد تجربی حالا دنبال پراید دست دوم قاطیه برا راننده اسنپ شدن....وقتی از جلسه امتحان میام بیرون مثل این دکترای که از اتاق عمل میان بیرون میگن ماهمه تلاشمونو کردیم ولی نشد....انقد سینگل موندم که اسمموتایپ میکنم ناخوداگاه ایموجی عقاب میفته کنارش.... تازه تو خونمون اتاق من بدبخت نقش یخچال داره هرکی حوصلش سر میره میاد باز میکنه یه نگاهی میندازه دوباره میبنده😐
خوبی جانم😁♥️ میگم اونی که شش سال پیش تو عمق چشام نگاه کرد تا چن وقت میترسیدم چرا خودشو نشون داد ؟ ...

نمیدونم اما حس میکنم دل به دلداریت سپرده 

اوه سلام نمیدونم کی هستی اما اگه حالت خوب نیست یه صلوات برای شهید مصطفی صدرزاده بفرست(حتی اگه بهش اعتقاد نداری🎈)
2706