2733
2739

گوسفند میکشه کلشو میده به خانواده ی شوهرم ، براشون غذا درست میکنن میفرستن کلا کلفتیشونو میکنن و اونا هم همش میگن ما پریماه رو دوست داریم منم گفتم خب دوست داشته باشید اصلا زیر بار نمیرم کلفتیشونو بکنم ولی شوهرم توقع داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پدرم گوسفند کشته انتظار داشت همشو بدم به اینا منم فقط یه رانشو  دادم آیا من کار خوبی میکنم؟؟

همون ران رو هم نباید میدادی ،اونا گوسفند میکشن واسه پدرت سهم میفرستن؟

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
پدرم گوسفند کشته انتظار داشت همشو بدم به اینا منم فقط یه رانشو  دادم آیا من کار خوبی میکنم؟؟

والا هیچیش هم نباید میدادی 

مگه عیبی ایرادی. دارید که باید هی باج بدید والا

گروه آبی مانکن های زیبا .‌‌    وزن فعلی ۷۱ 😬😬😬 وزن هدف اول ۶۸☺️☺️.    هدف نهایی ۶۳😍😍😍😍😍
2738

دوست داشتنشون به شکمشون بنده؟؟؟

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
2706