2737
2734
عنوان

خیلی کلافه هستم حدود هشت ماهه

71 بازدید | 4 پست

پرحرف شدم. 

یعنی یه مدت تو سکوتم بعد از چند روز نیاز شدید دارم به صحبت کردن. بعد پشیمان میشم از پرحرفی

اینم بگم بسیار تنهام. 

این روزها آدم ها خوششون نمیاد کسی باهاشون حرف بزنه. 

بعد از حرف زدن حس شرم پیدا میکنم. 

خیلی هم تا حالا سعی کردم صحبت نکنم. ولی وقتی نیاز به صحبت پیدا میکنم واقعا نمی تونم جلوی خودمو بگیرم

چکار کنم؟

دفتر بگیر تو دفتر بنویس بعد بسوزون

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این که میگم واقعا دلم میخواد بشینم با یکی حرف بزنم‌ یعنی گفتگو کنیم.  یعنی یک میلی پیدا میکنم ...

میدونم!ولی اکثرا درد و دل و حرف زدن زیادی رو دوست ندارن.

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2731