2737
2739
عنوان

کاربرای عقده ای

231 بازدید | 5 پست

چقد بعضیاتون عقده این خدا شاهده حالا اینجا چندتا خانوم جمع شدیم میگیم میخندیم دورهم حداقل بزارین تو مجازی شاد باشیم چقد کمبود اخه تا ی چی میشه سریع نی نی یارو تگ میکنین مدال میدن بهتون حسوداااااای پلاستیکی واسه اینایی ک فکر میکنن من مردم ب کربلای امام حسین ک رفتم زیارتش زنم انقد تهمت نزنین تو قبر باید جواب بدین 😑😑😣😣

آقایون لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم ممنون🙏همین یدونه کاربریو دارم جون عزیزت تعلیق نکن نی نی یار جونم😕یدونه ای بمولا😘

ربطی به زن و مرد بودن شما نداره

یاد بگیرید هرچیزی رو برای خنده نگید این چیزای بی ادبی و بی فرهنگی که برای شما خنده داره برای ما نیست

تگ کردنم برای لحن صحبتت بود چون تو دوتا تاپیک مختلف دیدم پست به قول خودتون مثبت ۱۸ میزارید و هرهر میخندید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجا ادم بیشعور کم نیست اهمیت ندین 

والا تا ی شوخی زنونه میکنی میگن این مرده شاید خودشون اقان فکر میکنن همه مث خودشونن

آقایون لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم ممنون🙏همین یدونه کاربریو دارم جون عزیزت تعلیق نکن نی نی یار جونم😕یدونه ای بمولا😘
2728
ربطی به زن و مرد بودن شما نداره یاد بگیرید هرچیزی رو برای خنده نگید این چیزای بی ادبی و بی فرهنگی ک ...

ن که شمام شرکت نمیکنی و نمیخونی حالا جانماز اب میکشی عزیزم حوصله بحث ندارم لطفا برو بیرون ازتاپیکم جون عزیزت

ن که شمام شرکت نمیکنی و نمیخونی حالا جانماز اب میکشی عزیزم حوصله بحث ندارم لطفا برو بیرون ازتاپیکم ج ...

تاپیک مگه برای من نزدی ؟😂

یا تاپیک نزن برام یا تعیین تکلیف نکن بمونم یا برم بیرون عزیزجان.

این همه تو عنوان توهین کردی 

در ضمن تاپیک برای دیگران ممنوعه😁