2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم خانومم دوتام بچه دارم جنبه شوخی ندارین اصلا 😐😐ازکجا معلوم خودتون مرد نباشین

پس اگه خانومید حیا ندارید.

چون فقط این پست نبود تو تاپیک قبلیم همین مدلی پست گذاشتی

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤
2728

خورشت کلم اههه حالم بد شد 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2740
من خیلی دوست دارم طعمش رو از کجا میدونی مزه عن چجوریه😒

من بدم میاد کلی خریده بودم چند سال پیش نمیدونستم چجوری بخورم گرونم خریدم خارجیش بود. یه عالمه خریدم گفتن برای سلامتی و پوست خوبه   دیگه همش خراب شده  خانوادمم حالشون بهم میخوره ازش 

فقط مامانم👩‍👧فرشته زميني
انبه خیلی بدم میاد

منم از انبه بدم میاد انگار یه میوه که زیادی رسیده و خراب شده رو ادکلن زدن 😂

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
نارگیل که عشق منه😕😅

وایییی اصلا حالت تهوع میگیرم حتی بهش فکر میکنم😂😂

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
2706