2733
2734
چه پوررویی شما خجالتم حیاهم خوب چیزیه

اه ول کنین دیگه باو حالا واسه من همه جانماز اب میکشن از همین شماها باید ترسید خداوکیلی پرروام اره مشکلیه؟؟😐😐مگه حیا ب زبونه 😐😐😐

آقایون لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم ممنون🙏همین یدونه کاربریو دارم جون عزیزت تعلیق نکن نی نی یار جونم😕یدونه ای بمولا😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اه ول کنین دیگه باو حالا واسه من همه جانماز اب میکشن از همین شماها باید ترسید خداوکیلی پرروام اره مش ...

من جانمازآب نمیکشم .نمازنمیخونم که آبم بکشم لااقل زبونمو میرارم زمین ...حالا اشکال نداره اشتباه شده ..تموم .جواب میدی .ول کن 

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
2728
من جانمازآب نمیکشم .نمازنمیخونم که آبم بکشم لااقل زبونمو میرارم زمین ...حالا اشکال نداره اشتباه شده ...

من ک بیخیال شدم شما کشش میدی😐😐

آقایون لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم ممنون🙏همین یدونه کاربریو دارم جون عزیزت تعلیق نکن نی نی یار جونم😕یدونه ای بمولا😘
همین شما ابروی مذهبی هارو بردید همرو از دین متنفر کردین

خب ب شما چ یادنگرفتی سرت تو کارخودت باشه😐😐

مرسی عزیزم لطف میکنید😍

براکوکوسبزی شنبلیله جعفری گشنیزوسیرمیریزیم واگه بخوایم باسبزی محلی درست کنیم پونه وزلنگ واناریجه میریزیم که گیلانی هابه اناریجه میگن چوچاق من باسبزی محلی رودوست دارم

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
2738
براکوکوسبزی شنبلیله جعفری گشنیزوسیرمیریزیم واگه بخوایم باسبزی محلی درست کنیم پونه وزلنگ واناریجه میر ...

مرسی عزیزم لطف کردید❤️

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•|