2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راسدش دقیق یادم نیس از بچگی ک کدومش بدترین بوده ولی چنروز پیش ی شکلات خوردم فاسد بود انق بدمزه بود ک تلخم بود یه مزه عنیم میداد خیلیم قووییی بووود انگار گاز ازاد میشد تو دهنم مثلن گذاشته بودم تو جیبم ک ی وقت گشنم شد بخورم از دهنم بو نیاد بیرون😒😒😒

2728
چقد شما مشکوکی چندتا پست بد دیدم ازتون تو چندتا تاپیک مختلف. مردی؟

ب نظر منم امضاشونو طوری نوشتن که کسی شک نکنه 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2740
اواکادو. مزه روغن حیونی میداد با عن

عن؟؟؟😂🤣مگه کسی میدونه مزش چطوریه؟

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
اولین باری که خودم نیمرو درست کردم مزه ذغال میداد

مال من مزه ی آهن میداد😐خیلی سم بود و یادم نرفته مزه اش

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
چقد شما مشکوکی چندتا پست بد دیدم ازتون تو چندتا تاپیک مختلف. مردی؟

عزیزم خانومم دوتام بچه دارم جنبه شوخی ندارین اصلا 😐😐ازکجا معلوم خودتون مرد نباشین

آقایون لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم ممنون🙏همین یدونه کاربریو دارم جون عزیزت تعلیق نکن نی نی یار جونم😕یدونه ای بمولا😘
2706