2752
2739
عنوان

با شوهرم شش روزه قهرم☹️😔

| مشاهده متن کامل بحث + 12061 بازدید | 108 پست
عزیزم ببخشید وقتی میپرسین میخوای ادامه بدی یعنی چی این سوال گل من؟؟؟

حالا اگررررر اومد دنبالت طلاق نگیر   

یه عده یه جوری میگن تحصیلات شعور نمیاره انگار ترک تحصیل شعور میاره !! اگه شما چند مورد بی شعور در قشر تحصیل کرده دیدید ما خیلی بیشترش رو بین افراد کم سواد و ترک تحصیلی دیدیم .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه نصیحت از من به شما

مردا اهل کلی گویی نیستن وقتی بش بگی بیا یه کمک کن و خسته شدم و فلان با خودش میگه اووووو انگار کوه کنده و از پس یه کار کوچیک برنمیاد و اینا

بهتره وقتی کاری ازش میخوای واضح بگی چه کمکی بهت بکنه مثلا مبل رو جابجا کن، فلان وسیله رو واسم بیار و... 

چه کار بدی کردی خودتو انداختی وسط 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
2731

اگه اول ازدواجت سعی کن درست رفتار کنی چون یاد میگیره که تو زندگی چقدر بهت احترام بزاره یا نزاره،

اونم کارش خوب نبوده،اگر یا وقت آشتی کردین اونم باید اشتباهش رو قبول کنه

یه نصیحت از من به شما مردا اهل کلی گویی نیستن وقتی بش بگی بیا یه کمک کن و خسته شدم و فلان با خودش م ...

من امروز سحری تقریبا دیر پاشدیم،من تا غذا رو بیارم سره سفره و با عجله خوردیم،شوهرم واسه خودش یه لیوان آب ریخته بود،ولی واسه من نه اون تونست آب بخوره بعده غذا من تا رفتم واسه خودم آب بریزم بخورم اذان زد نشد بخورم،

دام شکست از اینکه واسه خودش آب ریخته همون لحظه یه لیوان آب واسه من نیاوزده،

منم که داشتم غذارو گرم میکردم و میاوردم

تازه وقتی هم به روش آوردم مثل بیشعورها حتی یه معذرت خواهی هم نکرد،

به خاطره یه لیوان آب که نشد بخورم ناراحت نیستم،

از بیشعوریش ناراحتم و واقعا دلم ازش شکسته،

واسه درست شدن بیشعوری  شوهر راهی داری شما

من امروز سحری تقریبا دیر پاشدیم،من تا غذا رو بیارم سره سفره و با عجله خوردیم،شوهرم واسه خودش یه لیوا ...

منم اوایل ازدواجم همینطور بود چون همسرم یه مدت تنها زندگی میکرد فقط به خودش فکر میکرد عادت نداشت به یکی دیگه ام فکر کنه، مثلا تو مهمونی فقط واس خودش نوشابه میریخت بعد تا میومد بخوره خواهرش مثلا بش میگف اول واس خانومت بریز بعد خودت

یا تو خونه خودمون تا میدیدم اینکارو میکرد میگفتم آقا نباید واسه منم بیاری؟! (البته اروم میگفتم) دیگ کم کم یاد گرفته حالا میپرسه مثلا واست قهوه درست کنم یا نه؟ 

یا حداقل میگ من عجله دارم بعد واسه خودت درست کن

بدون دعوا یادش بده کم کم یاد میگیره مردای ایرانی اکثرا تو زمان مجردی واسشون خدمات رسانی شده واسه همین کار بلد نیستن

اگ خدا به من پسر داد سعیمو میکنم اینجوری تربیتش نکنم که فقط به خودش فکر کنه

2740

رفتارت بچه گونه بوده    کمک نکرده که نکرده مسول اون مهمونی شما نبودی مادرش بود. رفتاری که مربوط به آقایون نیست.  اونا رو دخالت ندید.   شما هم از زندگی هیچی نمی‌دونید 

من مامان  دو تا  فرشته  ام .دخترم  هلن  و  پسرم کارن.... معجزه  های خدا  تو  زندگی  ایم..خدایا  ممنونم

یکی ب خودت بگه نه پول داری ن قیافه جررش نمیدی؟؟ حق داره بنده خدا درسته اولش اون مقصر بود امااا تو حق نداشتی همچین حرفی بزنی خیلییی حرفت زشت بود هرکسی بود بهش برمیخوزد چن سالته حقیقتا؟

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

تاپیک مال سه چهار روز قبله.

اسی آشتی کرده رفته😁

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️

خاهر چرا همه چی رو باهم قاطی کردی 

میگفتی ناراحتم از تو که اینقدر خوش اخلاق بودی توقع نداشتم این کارو انجام  بدی 

بخدا بعدش میومد از دلت در می‌آورد 

اگر واقا هیچی نداشته چرا اصلا زنش شدی 

https://eitaa.com/joinchat/2092237053C3c5295f626