2737
2734
عنوان

بچه ها چه دلیلی داره یه پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 359 بازدید | 24 پست
عمیق نیس خیلی کات شده. سرجمع دوماه در طول دوسال با هم بودن. با اصرار پسر شروع میشه بعد دختر کات میکن ...

هر دختری که هست چه خودت یا دوستت، به هیچ عنوان حساسیت نشون نده، بگید امیدوارم بهت خوش بگذره و با توجه به کات شدن‌های زیاد این ارتباط سعی کنید که کمرنگ و کمرنگ تر بشید، تمرکزتون پیشرفت و خوشحالی خودتون باشه و چه بسا که به رابطه جدید فکر کنید. 

ساده بگم، پسر اگر دختری رو بخواد صدشُ میذاره

اگر فکر دختر نا آرام باشه ینی یجای کار میلنگه و اون ارتباط بهتره ادامه پیدا نکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر دختری که هست چه خودت یا دوستت، به هیچ عنوان حساسیت نشون نده، بگید امیدوارم بهت خوش بگذره و با توج ...

مرسی از نظر کاملتون. اینم بگم اختلاف سنی حدود ۱۰ ساله. دختر ۲۵  پسر ۳۵. و خب اینم باعث میشه رفتاراشون به هم نخوره. اما تحقیق کرده راجعبه اخلاق پسره فامیلا گفتن که اخلاقش خیلی خوبه و آدم درستیه! حالا دیگه معلوم نیس چرا این رابطه نمیجوشه انقد قطع و وصل میشه

مرسی از نظر کاملتون. اینم بگم اختلاف سنی حدود ۱۰ ساله. دختر ۲۵  پسر ۳۵. و خب اینم باعث میشه رفت ...

پسر بالای ۳۰ خوب بلده رابطه‌ای که میخوادُ حفظ کنه 

وقتی اینجوریه ینی دختر براش سرگرمیه

فکر خودتون باشید چیزی که زیاده پسر

2742
اره بعضیا میگن نظرت راجعبه این دروغ چیه ؟

شاید هم دوستن هم فامیل 

بنظرم زیادی حساس شدی

عاشق گوربا هستم🐈❤️                                                            당신은 매우 실업자입니다. 왜냐하면이 텍스트를 번역하러 오셨습니다               

اینجور که پیداس یه پسر شوخ طبع و امروزیه ، با یه پسر ساده و تحصیل کرده آروم متفاوته این انتخاب خودت بوده پسرهای جلف شاید شاد بانمک به نظر بیان اما خب کنارش این نواقص اخلاقی هم وجود داره 

2740
اینجور که پیداس یه پسر شوخ طبع و امروزیه ، با یه پسر ساده و تحصیل کرده آروم متفاوته این انتخاب خودت ...

دقیقا همینه که گفتین. خب آره انتخاب خودم بود ولی نمیدونم چکار باید کنم بذارم به پای شوخ طبعی یا منظور بد. البته شما مه میگی منظور داره قطعا. ولی خب درباره عمه خودش گف

گف افتاده رو زبونم به دوستام و پسرعمم گفتم 

شما باشی تموم میکنی ؟ 

بجز این حرفای دری وری بقیه اخلاقاش خوبه. بامحبت غیرتی دست و دلباز خوشتیپ و خانواده معروف و خوش قلب خیلی زیاد. 

دقیقا همینه که گفتین. خب آره انتخاب خودم بود ولی نمیدونم چکار باید کنم بذارم به پای شوخ طبعی یا منظو ...

اگر توان و حوصله داری کم کم با رفتار کردارت تغییر کنید کنار هم بمون