2737
2739
ببین میتونی هرشهری بزنی بعد برا شهر خودت مهمانی بگیری بخونی

ببینم تو سه ماه جدیی خوندن میشم

امتحان نهاییم باید ترمیم کنم ولی خب باز مدیریت تایم میشه همراهشم کنکوریی خوند من تا دی درگیر دانشگاه بودم بعد فارغ التحصیلی دیر شروع کردم ی زمینیو و ریاضی و تموم کردم یذره زیست

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
اگه صفر نیستی و سرعت عملت خوبه بله میتونی باتوجه ب اینکه عمومیا هم حذف شدن

سرعت عملم عالی نیست متوسطه ولی خب میرسم مطالبو تا اردیبهشت تموم کنم و یسریاشونو مرورم کنم

زمین تمون کردم مرورم کردم

ریاضی تمام کردم مرورم کردم 

زیستم ی چنددونه فصلو خوندم انشالله تا پایان فروردین تموم میشه

به نظرت بااین شرایط شدنیه؟ 

2740
سرعت عملم عالی نیست متوسطه ولی خب میرسم مطالبو تا اردیبهشت تموم کنم و یسریاشونو مرورم کنم زمین تمون ...

من بالشخصه زمینو نخوندم و تو کنکورم نزدم چون هدفم دارو نبود بیشتر رو نقاط قوتت تمرکز کن درسیو ک دوسداری و توش قوی هستی بیشتر براش وقت بزار ایشالا موفق میشی

من بالشخصه زمینو نخوندم و تو کنکورم نزدم چون هدفم دارو نبود بیشتر رو نقاط قوتت تمرکز کن درسیو ک دوسد ...

زمین دیگه فق تاثیرش رو قبولی دارو نیست بعد یدونه کتابه راحت جمع میشه مرسی قربونت انشالله توعم موفق باشی

پزشکی ن فیزیو میخواستم،نمیدونستم تراز کمتری تعلق میگیره سخت شد ک

تازه امسال خوبه سال بعد ماهایی ک یازدهم نهایی ندادیم باید ایجاد سابقه کنیم کلا دست پشت کنکوریی هارو میبندن 

2706