2737
2739

اگه تاپیکهای قبلمو خونده باشید همسرم با کارفرماش تنهاهستن موقع کار با هم بیش از حد صمیمی هستن وباهم  ...خوردن من دعوا کردم شب نیومد خونه رفت خونه خانمه خوابید منم یه هفته رفتم قهر و ب خواهرش گفتم شوهرش گفت اگه خونه خودت نباشی ب ضررت تموم میشه حتی برای طلاق برو خونت و ازش قول بگیر منم رفتم شوهرم قول داد کات کنن و دیگه سراغش حتی برای کار نره اماهنوز ده روز نگذشته دوباره رفته منم پیام دادم ب زنه هرچی از دهنم دراومد گفتم اونم گفت من دیگه مزاحمش نمیشم برای کار تا دوباره فرداش شوهرم رفت پیشش پیاماشونو خوندم ک قراربود بره دوباره ب زنه پیام دادم گفت من خونه داداشم بودم درصورتی ک من مطمئنم باهم بودن دیشب شوهرم گفت من از این ب بعد یه غریبه ام و پشت دستم و داغ میکنم چیزی برای توتعریف کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اعصاب راحتی دارین 

با این چیزایی که من خوندم .....

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
ن مجرده ۵سال از شوهرم کوچکتره 

اهاا. ظاهراً پدر و مادر هم نداره. که مرد متاهل می‌بره خونش. چه غلطا می‌کنه این چه آدم ببخشیدا هرزه ای هست افتاده تو زندگیت. 

شوهرت هم که بدش نمیاد نشست و برخواست کنه با این زنه. سفت و سخت جلوی شوهرت وایستا نزار بره سمت این زنه. 

2740
تکلیف مایی که تامیک قبلیهات نبودیم چیه یه دور کل تاپیکاتو زیرو رو کنیم ماجرا رو بفهمیم؟ مایع .... چ ...

😁تقریبا همشو گفتم برای یه زنه مجرد کار میکنه خیلی باهم صمیمی هستن میگفتن مثل خواهرو برادریم منم باور کردم اما روزی هزاربارب هم پیام میدن یه تلفن سادشون۴۵ دقیقه طول میکشه باهم کافه میرن ظهر ک میشه از کار خسته میشن خانم تواتاق همسرم توسالن میخوابن(ب گفته خودش)باهم ....خوردن یه روز دعوامون شد ۲۴ساعت رفت خونه خانم نیومدش

2706