2733
2739

من عاشق یه نفرم به شدت خیلی وقته که یکمی دختر بازه و حسی هم نداره به من و اصلا تا به حال تو رابطه نبودیم ولی اون خیلی وقته فهمیده من دوسش دارم بعد من رفتم پیش دعا نویس گفت تنها چیزی که میتونه برات معجزه کنه اینه که سوره کوثر رو با خودکار مشکی بدون خط خوردگی رو کاغذ بنویسی بعد دو دقیقه بذاری تو آب بمونه و بعد اول آبو بخوری و بعد کاغذو گفتش این کارو با بدن پاک انجام بده و توکلت به خدا باشه شایدم قسمتت ادم بهتری بود و نکته عجیبش برام اینجا بود که گفت انجام دادی بگو 

به نظرتون انجام بدم یا نه؟

لطفا نگین عشقی که با دعا بیاد فایده نداره چون تا عاشق نشین درک نمیکنین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این کار رو یکی از فامیلا انجام داد به زور میخواست برادر زاده ی خودش رو بده به پسرش . هزار تا طلسم گرفت تا آخرش پسره راضی شد و تن داد به این ازدواج . اما تو دوران عقد هزار دفعه به دختره خیانت کرده و عشقی به نامزدش نداره 

2740
امیدوارم این دروغت راست باشه

عزیزم اگه فک میکنی من اومدم اینجا تبلیغ باید بگم من خودمم این آدمو نمیشناسم و اصلا یه واسطه به من میگه که چی گفت و عمرا هم معرفی نمیکنم فقط اومدم اینجا راهنماییم کنن دوستان اگه امثال شما اجازه بدن!

یعنی دقیقا همین سوره کوثر رو نوشت و خورد خودش؟؟

نمیدونم این کار خوبه یا نه 

اما خودم یه دوستی داشتم ایران هم نبود اونموقع برام گفت سوره نور رو هر روز بخون به نیت ازدواج خوب و شخص حلال زاده و 

منم خوندم شکر خدا همسرم خیلی خوبه 

شما هم کوثر بخون هم نور 

اما نیت کن اگه عشقت به صلاحت بود و باهاش خوشبخت میشی سر راهت قرار بگیره به زور چیزی رو نخواه

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2706