2733
2739
عنوان

همیشه دوست داشتم مهاجرت کنم از خانواده ای ک اذیتم کردن جداشم الان

| مشاهده متن کامل بحث + 626 بازدید | 43 پست
درکت میکنم و اینکه بچه نداری خیلی کمک کننده س امیدوارم موفق بشی ولی حس میکنم بعد از مهاجرتم احتمالا ...

چون هدف اصلی زندگی مون رسیدن به معشوق مونه و جز این باشه حتی اگ به بهترین هدف های مادی زندگی هم برسیم بازم از درون احساس تهی بودن میکنیم ...‌

یاد داستان پینوکیو و شهر اسباب بازی افتادم خیلی مراقب خودت باش و سعی کن واقع بین باشی.

دیشب به این فکر میکردم ازدواج همین بود مجرد بودم فرقی نداشت با اینکه همسرم خوبه 

از مجردیم خیلی بهتر ولی گفتم طلاق بگیرم 

یا فکر خودکشی زده بود به سرم تو دسشویی جوری ک یهو لررز رفت بدنم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم مثل تو فقط کار میکنم و خانواده خوبی هم ندارم فرقش اینه که ازدواج هم نکردم و اگه کسی بود که دوستم ...

من دارم ولی زندگی تکراری شده عذاب وجدان دارم ناشکرب میکنم ولی واقعا خستم

دیشب به این فکر میکردم ازدواج همین بود مجرد بودم فرقی نداشت با اینکه همسرم خوبه  از مجردیم خیل ...

تو این فصل افسردگی زیاده پیاده روی خوندن کنتاب و انجام دادن کارایی که دوست دارید بهتون کمک می‌کنه ولی در کل باید دیدگاهتون رو نسبت به زندگی و دنیا عوض کنید.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
2742
من دارم ولی زندگی تکراری شده عذاب وجدان دارم ناشکرب میکنم ولی واقعا خستم

زندگی همینه اتفاق خاصی قرار نیست بیفته ما بیخودی بعضی اوقات خیلی ارمان‌گرا هستیم ولی حقیقت اینه که نود و نه درصد انسان‌ها قرار نیست کار خاصی توی زندگی شون بکنن و همین که زندگی عادی و نرمالی داشته باشیم کافیه

به عنوان یه خواهر میگم بهت به خودت خودت بها بده

هیچ انتظاری ازهیچکس نداشته باش بهترین غذا بهترین لباس

واسه خودت اوکی کن 

پیج یه دکتر دیدم  میگفت فکر میکردم اون بالا بالا ها چه خبره

رفتم اون بالا ولی هیچی نبود 

تو زندگی این حسها پیش میاد،،ولی شاید چند وقت اول

خوبربتش ولی باز از تنهایی خسته میشی،،اگه فقط خانوادت

بودن میگفتم اره مهاجرت کن برو،ولی همسر داری تازه همسرتم

خوبه،اگه دوسش داری این افکارو دور بریز،چون تو ذهن

ادم میاد،،ولی بگم این افکار باعث میسه تو زندگی

با همسرت دلت محکم نیست ،نه زمینی نه هوا واین بده

2740
چون هدف اصلی زندگی مون رسیدن به معشوق مونه و جز این باشه حتی اگ به بهترین هدف های مادی زندگی هم برسی ...

خب من الان ازدواج کردم بچه هم‌دارم ولی از دورن احساس پوچی میکنم انگار یه خلا بزرگ تو‌زندگیم وجود داره که هیچی پرش نمیکنه 

زندگی همینه اتفاق خاصی قرار نیست بیفته ما بیخودی بعضی اوقات خیلی ارمان‌گرا هستیم ولی حقیقت اینه که ن ...

چقدر جالب بود منم بعضی وقتها این فکرتو میکنم،بعضی وقتها

یهو میگم وای من هیچ کاری نکردم،هنش تو رویا های

ذهنم بود،دلم میگیره،،الانم واقعا گیجم،بعد جدایی وزندگی

با خانواده،واسه همین از زندکی با اونها لذتم نمیبرم

تو این فصل افسردگی زیاده پیاده روی خوندن کنتاب و انجام دادن کارایی که دوست دارید بهتون کمک می‌کنه ول ...

من اگه هر روز نتونم پیاده روی کنم ،چیکار کنم عزیزم

دقیقا از اول بهار این مشکل و دارم حالم به شدت بده

غروبها که بدنم بی جون میشه وخوابم میاد

خب من الان ازدواج کردم بچه هم‌دارم ولی از دورن احساس پوچی میکنم انگار یه خلا بزرگ تو‌زندگیم وجود دار ...

میدونی چون باید به این نقطه برسی و تو هر چیزی خدا رو ببینی تو زندگیت تو کارت تو بچه داریت همه چیو از اون ببینی و اون و هدف و مقصود نهایی خودت بزاری و در جهت رضای اون کاری کنی اینجوری میتونی آروم بشی و احساس پوچی از بین بره

2706