2733
2734
عنوان

هروقت با شوهرم میرم بیرون..

741 بازدید | 21 پست

همش گیر میده هی میگه این کار نکن زشته اون کار بکن هی میگه شالتوو درست کن گیر پشت گیر اعصابم خورد میشه پیش خودم میگم من مرض دارم ک با این میام بیرون،بخاطر این اخلاقاش هیچوقت بهم خوش نمیگذره وقتی باهاشم همش وقتی یه زن و شوهر میبینم ک چقد باهم خوبن کنار هم نشستن میگم کاش منم جای اونا بودم..تا حالا منو یه رستوران نبرده یه سفره خونه رفتن به دلم مونده با بچهام برم یا چمیدونم یه کافه دو نفره بریم اصلا جوونی نکردم همش یه دلم میگه خودم تنها برم این جور جاها ولی عذاب وجدانم نمیزارتم چیکارکنم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد مث منی

ولی من تنهایی میرم 

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣
2731
دلم میخاد خودمم عادت کنم دیگه تنها برم

وقتی میبینی اینکارو نمیکنه

حداقل خودت برا خودت و بچه هات بکن 

نزار هیچی تو دلت بمونه

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣
2740

عزیزم بهتر نیست شما که میدونید همسرتون حساسه یکم مطابق میلش عمل کنید تا دچار ناراحتی نشید

البته اگه دوستان سرم خراب نمیشن که پس خودش و سلایقش چی

من می‌دونم همسرم رو پوشش و حجابم حساسه و آرایش دوست نداره (البته خودمم مقیدم و دوست ندارم) برای همین وقتی باهم میریم بیرون تمام نکات رو رعایت میکنم واسه همین خداروشکر تو این زمینه ها دلخوری و ناراحتی نداریم فقط گاهی سر بچه ها دچار اختلاف نظر میشیم

الهم عجل لولیک الفرج
2706