2733
2739
عنوان

اونایی ک انگلیسی بلدن بیان + شات

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 60 پست
You appeared in my Instagram suggestions, and I thought it will be nice to say hello and get to know ...

میگه اومده بودی جزو پیشنهادات اینستام دوس دارم اشنا شم باهات .. فک کنم مَرده ولی😂

ی جوری دیگه اون آدم سابق نیستم ک خودمم از خودم میترسم گاهی :))
You appeared in my Instagram suggestions, and I thought it will be nice to say hello and get to know ...

میگه تو اینسناگرامم دیدمتون میشه باهم بیشتر آشنا بشیم؟

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

میگه اومده بودی جزو پیشنهادات اینستام دوس دارم اشنا شم باهات .. فک کنم مَرده ولی😂

نه زنه اسمشم شارلوته  ولی من اسممو پسر گذاشتم 😂

اگر روزی از خاورمیانه پرسیدند بگو خاکی بود که افغانش به ایران می‌گریخت ایرانی اش به ترکیه ، ترکش به سرزمین سبز ها و بور ها ....که رفتن های ما هجرت نبود گریز بود ، سفر نکردیم کوچانده شدیم ، بگو از مرگ به آوارگی پناهنده شدیم.از خفت به بی وطنی!

همون. به نظر منم مرَده🫤🤦‍♀️

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2728
نه زنه اسمشم شارلوته  ولی من اسممو پسر گذاشتم 😂

خب شاید اونم مرد باشه الکی گذاشته شارلوت😂

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
همون. به نظر منم مرَده🫤🤦‍♀️

یه چی بگین جوابش بدم  زنه مطمئنم ، هنه فالراش خارجین

اگر روزی از خاورمیانه پرسیدند بگو خاکی بود که افغانش به ایران می‌گریخت ایرانی اش به ترکیه ، ترکش به سرزمین سبز ها و بور ها ....که رفتن های ما هجرت نبود گریز بود ، سفر نکردیم کوچانده شدیم ، بگو از مرگ به آوارگی پناهنده شدیم.از خفت به بی وطنی!
2740
اینا بسیار خطرناکن جوابشو نده اکثرا هکرن  لینکی رو کلیک نکنی

دلش نشکنه 😰 میترسم یه فرصتی برای مهاحرتم باشه لگد ب بختم بزنم 😂😭

جر😂

چی بگمممم

دلش نشکنه 😰 میترسم یه فرصتی برای مهاحرتم باشه لگد ب بختم بزنم 😂😭

اوووو تا کجاها رفتی با پای پیاده دل غمگین منو ای دل ساده😂

مهاجرت. بیخیال 

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
اوووو تا کجاها رفتی با پای پیاده دل غمگین منو ای دل ساده😂 مهاجرت. بیخیال 

اولین باره با یه خارجی چت میکنم اخه 😂

وقت تلف کنیه بابا ولش کن

خو بگم من زن و بچه دارم ، نمیتونم و فلان  یه حواب محترمانه برام بنویسید بهش بگم حداقل

2706