2737
2739
عنوان

پدرم روانیه بگین چیکار کنم

244 بازدید | 28 پست

سلام خانما خیلی دلم پره گفتم بیام پیشتون بهم راهکار بدین بابام شکاکه یه سره به مامانم تهمت میزنه خودش تاحالا سه چهار بار به مامانم خیانت کرده مامانم زن پاکدامنیه پدرم دائم تهدیدش میکنه یا کتکش میزنه از بچگی همینطوری بود تا الان که ۲۴سالمه من اینارو میبینم نمیتونم واکنشی ندم باهاش درگیر میشم یه خاستگار الان برام اومده پدرم به منم تهمت میزنه میگه میرم به خاستگارت پیام میدم میگم تو فلانی ابرو برات نمیزارم 

جهیزیم برات نمیخرم عمرا بزارم به ازدواج برسی دوربین نصب کرده تو خونه همش چک میکنه مادرمو

دیگه موندم چیکار کنم حالم ازش بهم میخوره دلم میخواست نباشه😭😭 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

پدرت احتمالا دوقطبی .سرچ بزن ببین علائم داره . باید بره روانپزشک

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
2706