2737
2734
عنوان

پدرم روانیه بگین چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چطوری ببرمش نمیاد اخه

نیازی نیست خودتون برین شرح حال رفتاراشو بدید ... برای روانپزشکا و روانشناسا عادی شده مردا خودشون مزیضن دکتر نمیرن ولی بقیه رو مریض میکنن...علایمشو با دقت بنویس هرچیزی هست و بگو 

2728
ای دختر دلت خوشه بگه برو روانپزشک دختر بیچاررم میگیره می‌زنه مگه میتونن قبول کنن مشکل دارن

من برادرم سایکوز داشت علائم توهم داشت خیلی مارو اذیت کرد به خیلیا تهمت زد البته دست خودش نبود مریض بود تا من خودم رفتم پیش روانپزشک از طرف اون ویزیت شدم گفتم خودش قبول نداره مریضه دیگه دکتر دارو داد تو غذا یا شربت دادیم بعد یادت دیگه خودش قبول کرد مریضه اثر داروها بود بستری شد هنوزم داره دارو مصرف میکنه بهتر شده .

زندگی با آدم مشکات روحی روانی خیلی سخته. 😔

استاتر خدا راه حلی پیش پات بزاره کمکت کنه

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
2740
چطوری ببرمش نمیاد اخه

خودت برو پیش روانپزشک ویزیت بشی علائم بگو دارو میده. خیلی از مریضا قبول ندارن مریض ن متاسفانه

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱

از مادرت بپرس چرا باهاش مونده ؟ دو تا زن پاک حتی دست خالی و بی سر پناه میتونن پشت هم باشن و زندگیشون رو بسازن شاید بعد طلاق مادرت یکی دو سال زندگیتون سخت باشه اما بعدش به آرامش میرسین   به مادرت بگو اگه دلیلی مهمتر از آینده تو برای ادامه این زندگی داره باهاش بمونه   خودتم اگه مجبوری باهاش بمونی سکوت کن به جای دعوا همه تلاشت رو بکن با هر راهی غیر ازدواج از اون جهنم خودتو بکشی بیرون اونقدر تحت فشاری که ممکنه تصمیم غلط و ازدواج غلط تو رو تو چاه بندازه 

خب اخه حتی خونه هم نداریم طلاق بگیره مامان

دو تا خانم جوان و توانا هستید اگه واقعا نتونستی پدرت رو درمان کنی اول فکر پول پیش خونه باشید بعد درآمد از الان اینترنتی یا حضوری صنایع دستی یا کاری که بتونی ازش درآمد کسب کنی یاد بگیر به مادرت هم یاد بده خیلی زود میتونید زندگیتون رو بسازید   به خدا پناه ببرید کافیه یا علی بگی خدا خودش همه چیزو درست میکنه