2752
2734
عنوان

رفتیم قمصر

211 بازدید | 21 پست

ما هر هفته هر جای تفریحی که میریم مادرم و مادرشوهر مو می‌بریم...دیشب به شوهرم گفتم این شده وظیفه بیا کسیو نبریم خودمون بریم آخه الان ما یه تا بچه داریم و یه ماشین کوچیک،دیشب شوهرم به مامانش گفته و خواهرم گفته مامانم ببرید

ولی خود مامانش گفته نمیام،ما امروز رفتیم جای همتون خالی قمصر،یه دوسه تا عرقیجاتم خریدیم برا سوغات

اول رسیدیم در خونه مادرشوهر از اونارو بدیم خواهر شوهرم خیلی بد برخورد کرد و گفت ما میخایم بریم بیرون😒😒منظورش این بود نیاید داخل خونه در صورتیکه ما اصلا توی خونشونم نمیخاستیم بریم فقط میخاستیم سوغاتیارو بدیم و بریم خیلی ناراحت شدم مامان خودمم ناگفته نماند ناراحت بود

چی بگم به خواهر شوهرم...

در کرب و بلا بی طرفان بی شرفانند       تاریخ همین است یزیدی و حسینی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی نگو چون همیشه بردید عادت کردن از این به بعد هم بیرون میرید زیاد بروز ندید که ناراحت نشن.

از قدیم گفتن لطف مکرر وظیفه میشه.

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
2731

لزومی نداره چیزی بگی ناراحتیش کاملا بی مورده و شما حق داشتی با همسرت خانوادگی بری سفر

مودبانه بگو قصد مهمان شدن نداشتین غرض دادن سوغاتی بود هر توضیح دیگه ای اضافه س والسلام

به خانه من اگر آمدی براي من ای مهربان چراغ بياور و يك دريچه كه از آن به ازدحام كوچه ي خوشبخت بنگرم..
خیلی شدید وظیفه شده ولی شوهرم میگه گناه دارن بابا هامون نمیبرنشون بیرون و جردش

ماهی یبار ببرید فوقش.اهمیت نده به ناراحتیشون.توقعشون زیاده

نخ_کش_شد_هرآنچه_در_خیالم_بافتم🙃💔
هیچی نگو چون همیشه بردید عادت کردن از این به بعد هم بیرون میرید زیاد بروز ندید که ناراحت نشن. از قد ...

خیلی بام بد برخورد کرد گفت ما میخایم بریم بیرون شوهرم گفت مامان کجاست گفت مامانم میخاد بره بیرون

لزومی نداره چیزی بگی ناراحتیش کاملا بی مورده و شما حق داشتی با همسرت خانوادگی بری سفر مودبانه بگو ق ...

همون موقع گفتم...گفتم ما اصلا داخل خونه نمیخاستیم بیایم میخاستیم اینارو بدیم 

طبیعیه 

این رویه را ادامه بدین و کاملا عادی برخورد کنین و اگه شکایتی کردن محترمانه با خنده بگین خواستیم زوجی بریم 

کم کن عادت میکنت

لطف حق با تو مداراهاکند     چون که از حد بگذرد رسوا کند
می فهمم چی میگی این خیلی بده که خوبی وظیفه میشه.حالا شما از هر سه سفر یکیشو خانوادتونم ببرید.

آره قصد خودمم این بود چون من تموم گردشام سفرام میبرمشون ولی الان واقعا بچه هام اذیت میشن

خیلی بام بد برخورد کرد گفت ما میخایم بریم بیرون شوهرم گفت مامان کجاست گفت مامانم میخاد بره بیرون

بروی خودت نیار تجربه بشه که یه کار رو زیاد و پشت سر هم برای کسی انجام ندید چه خانواده همسرت چه خانواده خودت 

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
طبیعیه  این رویه را ادامه بدین و کاملا عادی برخورد کنین و اگه شکایتی کردن محترمانه با خنده بگی ...

آره کاش درک میکردن که وظیفه همیشگی نیست،مامانم چندبار گفت خب کارم میبردید

2706