2737
2739
عنوان

مجردا بیاید...... تو جمع فک فامیل ارتباط زیادی دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تا چندسال پیش ارتباطمون زیاد بود الان کلا با نصف فامیل قطع رابطه ایم 😂 با بقیشونم ارتباطم معمولیه ب ...

من واقعا نمیدونم چیکار کنم با این خانوادم ک درک نمیکنن و الا منم با نصفشون دوس ندارم برو بیا داشته باشم

🌙
در حد مراسمات و مهمونیا تحملشون کن سرت بکن توگوشیت

خب من مهمونی نمیخام برمشون میانم واقعا ب زور فوضولیا و فخر فروختناشون تحمل میکنم، یوقتا میگم رگ بی عقلیم میزنه کاش برم ازدواج کنم نبینمشون

🌙
2740
ازدواج کنی خانواده شوهرم لهش اضاف میشه 😂 تو سرت بکن تو گوشی اهمیت نده

یه ادمایی سمین توشون یعنی اگه بدونی، فقط میخای بری تو دیوار ،تموم ریز جزییات زندگیت درمیان چه تو‌گوشی باشی چه تو جو سکوت و کارکردن🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ وای نگووو من تک فرزند بگیرم میخام پس😂😂😂 

🌙
😂😂😂 اون خودش مشکل داره دنبال ایراد خودت نگرد

اره قطعا 

بابام دیگ خیلی جدی به همه گفته اگ جایی دعوت میشه اون. مارو دیگ دعوت نکنید خونمون نیاد خونش هم نمی‌ریم تو خیابون هم دیدمون راهش و کج کنه

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
اره قطعا  بابام دیگ خیلی جدی به همه گفته اگ جایی دعوت میشه اون. مارو دیگ دعوت نکنید خونمون نیا ...

درست ترین کار🤝🏻 کلا منم زن عموم هیچوقت درک نکردم دو قطبیه شدید بروز خوب یروز بده بد

🌙
کا درست ترین کار🤝🏻 کلا منم زن عموم هیچوقت درک نکردم دو قطبیه شدید بروز خوب یروز بده بد

بیمار هستن وگرنه آدم سالم این کارا رو نمیکنه 

واقعنم همینه شر نباشن خیرشون پیش کش 

حالا عموی من یک آدم خوبیه اینقدر سر به زیر و خوبه ک نگو بعد کلت یک آدم با کمالات و تحصیل کرده و با شخصیتی هست نمی‌دونم بنده خدا این چی بود نصیبش شد 

2706