2737
2734

لطفا مجردا بگن اونایی که سنشون بالا ۲۰هست 

چطوریاست ارتباطتون بافامیل همسنو غیره؟ خانوادتون دوست دارن در ارتباط باشید و صمیمی یا رفت امد و دوستارو به فامیل ترجیح میدید کلا خودتون و خانواده؟ اگه تجربم دارین و درسی کرفتین بگین🤝🏻

🌙

خیلی رفت و امد نداریم همون در حد فامیل درجه یک

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اگه جمع دخترونه باشع خیلی راحت ترم

اگع که نه 

هم متوسط

میگم میخندم

خودمو نمیگیرم

سبک بازی هم در نمیارم

خدایا هرکسی امضامو میخونه نشدنی های زندگیشو شدنی کن الهی امین
2728

خانواده مادری و از هشت سالگی ندیدم شکر خدا  ولی خانواده مامانم برام ارزش و احترام زیادی قائل هستن و دوسم دارن 

خانواده پدری همه خوبن همه آدمای سطح بالا و با فرهنگی هستن جز یک زن عمو دارم ک واقعا نمی‌دونم چرا انگار من پدرش و کشتم 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
خانوادت نمیگن چرا رفت امد نداری یا مشتاق نیستی رفت امد کنی

کلا خود خانوادمم رفت و امد ندارن باهاشون در حد سالی یه بار عید دیدنی که من نمیرم تو جمعاشون

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2740
کلا خود خانوادمم رفت و امد ندارن باهاشون در حد سالی یه بار عید دیدنی که من نمیرم تو جمعاشون

نمیگن بیا و چرا نمیای من امسال رسما رد دادم واقعا راضیم بعضیارو کلا نبینممم

🌙
نمیگن بیا و چرا نمیای من امسال رسما رد دادم واقعا راضیم بعضیارو کلا نبینممم

نه کاری ندارن

2706