2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

بستگی ب درامد دختره داره 

بنظرم از لحاظ اینکه هر دو تحصیلکرده هستن مناسبن 

باقی اشتراکا باید بین خودشون چک بشه ببینن با هم سازگارن یا نه؛   مث روحیه شخصیت علاقه ها و خیلی چیزای مهم دیگه....  

❤️بَشِه ی خوب سایت ❤  /// بعد از سه سال با کاربری جدید برگشتم ✨️  چیزی که دوسدارم اینجا بگم اینه که اگه فرزند داری و بلوغو شعور فرزندآوری رو هم داشتی ؛ بهش قضاوت نکردن و سرش تو کار و زندگی خودش بودنو یا بده ؛ جامعه ی ما بشدت به این فرهنگ نیاز داره ؛ به اندازه خودت تاثیر خوبتو بزار  ...

😁😁😁

خارج از شوخی

بستگی به رشته اش و محل کار و سطح مهارتش داره

⚠️⛔لطفا به هیچ‌وجه در تاپیک های من کامنت نذارین، ممنونم که شعور رعایت این موضوع رو دارین🙏 و حتی الامکان درخواست ندین🙏  ................  گاهی برای دل خودم، دلنوشته یا متنی رو دکلمه می‌کنم  .................   او قند روزهای تلخ من است❤                                   

نه بدرد شماکه نویسنده خانه بدوشی نمبخوره😂

خدایا وقتی که تو صف شانس بودم منو فرستادی ته صف،این همه مشکل حقم نبود ولی بازم حکمتتو شکر😔درسته باشوهرم خیلی مشکل دارم ولی اهل خیانت نیستم،لطفا اقایان  سایت درخواست دوستی ندن،کسی اینکارو بکنه ب حلال بودن خودش شک کنه😏😏
چرا به اسی میگن نوسینده ی خانه به دوش

تاپیکاشو بخون

خدایا وقتی که تو صف شانس بودم منو فرستادی ته صف،این همه مشکل حقم نبود ولی بازم حکمتتو شکر😔درسته باشوهرم خیلی مشکل دارم ولی اهل خیانت نیستم،لطفا اقایان  سایت درخواست دوستی ندن،کسی اینکارو بکنه ب حلال بودن خودش شک کنه😏😏