2733
2739
عنوان

تجربه من از بلوغ زودرس دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 359559 بازدید | 2344 پست
زیاد فرقی ندارن باهم 😳

امان ازین فسقلیا.....بشدتتتتتت پرانرژیه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
خیلی فرقه.....اسلامی بهتره و اصولیتره و نتیجه بخشتر من ی تایمی با سنتی رفتم راضی نبودم ولی اسلامی چ ...

من بردمش قم استاد بابایی برای خودم میرفتم راضی بودم از نتیجه 

بخاطر سردرد و هزارتا مشکل دیگه که برام خوب بود

واسه پسرم دو دوره استخوانساز و صفرا بر و اشتهااور داد ولی نتیجه نداد واسه همین حجامت نوشت

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امان ازین فسقلیا.....بشدتتتتتت پرانرژیه

دقیقا 

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
من بردمش قم استاد بابایی برای خودم میرفتم راضی بودم از نتیجه  بخاطر سردرد و هزارتا مشکل دیگه ک ...

من مداوم استخوانساز میدم ....هرشب

میگم اگ رشد نکرد حداقل مغزاستخوانش پر باشه

ولی صفرابر ندادم تاحالا بهش

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2742
من مداوم استخوانساز میدم ....هرشب میگم اگ رشد نکرد حداقل مغزاستخوانش پر باشه ولی صفرابر ندادم تاحا ...

اگه صلاح بود حتما میدادن بهش البته الان که حجامت میکنه دیگه نمیدم

عزیزم حتما حتما حتما بیه دکتر طب سنتی معتبر پیدا کن و ببرش برای حجامت ساقین  یعنی هر دو ساق پاه ...

سلام عزیزم، واقعا شکوفه بادام شیرین بلوغ رو عقب میندازه؟شما استفاده کردید؟ چطور باید دم کرد و روزی چقدر داد؟ 

2740
سلام توروخدا منو راهنمایی کنید دخترم 21ماهشه همش، دکتر متخصص گف سینه داره از الان ببرش دکتر غدد، برد ...

سلام عزیزم شما چیکار کردین بچتونو بردین ام ار ای چیشد نتیجش؟؟

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
ان شاء الله که چیزی نیست من یه دختر دوساله دارم این چند روز که پیام شما را خوندم همه اش نگاهش می کرد ...

سلام عزیزم خوبید 

دخترتون قدش بلندتر شد ؟الان چند سانت ؟

گفتم‌یکی احوالتون بپرسم چند ماه شده که خبر هم نداشتیم.

سلام عزیزم خوبید  دخترتون قدش بلندتر شد ؟الان چند سانت ؟ گفتم‌یکی احوالتون بپرسم چند ماه شده ...

سلام عزیزم ممنون از احوالپرسیتون منم خیلی به سایت سر می زنم گفتم شاید شما بیاید پیام جدیدی بذارید دخترم یه سانت بلند تر شده الان 154 هست هنوز هم خیلی ریز و کوچیک به نظر می‌رسه 

دختر شما چطور؟ 

سلام عزیزم ممنون از احوالپرسیتون منم خیلی به سایت سر می زنم گفتم شاید شما بیاید پیام جدیدی بذارید دخ ...

سلام عزیزم ممنونم از اینکه جواب دادید .

دختر منم ۱۵۲ است .من کلا مکمل ها را قطع کردم .ورزش دیگه نرفت طنابم اینقدر بهش گفتم که دیگه خسته شدم و ول کرد و ادامه نداد .

با دخترهای فامیل که مقایسش کردم حدود ۵ سانتی کم داره .یعنی دخترهای طایفه همسرم خیلی بلند نیستن .

شما دیگه هورمون رشد یا دارویی مصرف نکردید؟

در دبیرستان دخترانه که رد میشم میبینم اغلبا همین قد هستند منم راستش دیگه مثل اوایل استرسی نیستم نمیدونم چرا بی خیال شدم دیگه .البته از بس همه بهم گفتن تو مشکل داری تو وسواس داری چیکار بچه داری خودش رشد میکنه امکان نداره اینقد بمونه کلی برچسب بهم زدن که من مقصرم و من وسواس الکی دارم .منم دیگه بی تفاوت شدم نسبت به این قضیه .

دخترای اهواز و مناطق گرم همیشه زود ب بلوغ میرسن ب خاطر هوای گرم

من خودم کلاس دوم بودم همکلاسیم پریود میشد 🫠 اونم لاغر بود و نسبت ب ما قدش بلند تر بود

ولی من مامانم خیلی حواسش بود وقتی هوا گرمه بیرون نرم و فعالیت سنگین نداشته باشم بیرون 

ولی وقتی هفتم رو تموم کردم تابستون پیاده با دوستام میرفتم باشگاه ک دقیقا ی ماه نشد ک رفتم باشگاه پریود شدم نه موی زائد داشتم نه سینه هیچی هیچی

دکتر غدد گفت ب خاطر این بود ک تو گرما تو تابستون فعالیت داشت🫠

2706