2737
2734
عنوان

مادر شوهر سگ

982 بازدید | 31 پست

کثافت فکر کرده کی هست معلم چسی

صحبی هر چی از دهنش در مورد ع من گفت بیشرف شوهرمم زد تو دهن من ریدم تو قبر ننش که میشنه زیر سر شوهرم از شوهرم سکه های پسنداز هاشو گرفته میگه میخام ماشینمو عوض کنم بی خاصیت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بنده خدا خدا ب دادش برسه با عروسی مثل تو 😐😐😐خودتم ی روزی مادرشوهرمیشیا بعد عروست دوبرابر اینا بهت فحش میده😑😑

آقایون لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم ممنون🙏همین یدونه کاربریو دارم جون عزیزت تعلیق نکن نی نی یار جونم😕یدونه ای بمولا😘
2728

😬😬

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤(جانم فدای رهبر🇮🇷 💚🤍❤️

حالا اگه مارو فحش نمیدی یه کامنت بزاریم😐

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2740

سکه ارزش داره اینطور خودتونو اذیت کنین؟؟😐

کار به کتک کاری و شکستن حرمت ها برسه

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
بنده خدا خدا ب دادش برسه با عروسی مثل تو 😐😐😐خودتم ی روزی مادرشوهرمیشیا بعد عروست دوبرابر اینا بهت ...

اگه ادم بدی نباشن ادم فحش نمیده از شدت خشمه زیاده خدا لعنتشون کنه منم دارم از همشون متنفرم

پرستاری یعنی،عشق،صبر،تحمل و بیخوابیهای شبانه
مادرشوهر خیلی تو زندگی پسرش دخالت میکنه برا منم اینجوریه همه مادرشوهرا اینجورین؟

مادر شوهر من خوبه ولی پدر شوهرم دست صد تا مادر شوهر رو از پشت بسته هر کاری می‌کنه تا یه ضرری به من بزنه 

2706