2733
2734
عنوان

خواهرم هوس دوغ کرده میگه بیار

135 بازدید | 10 پست

شوهرشم شیفته خودشم نمیره تا سر کوچه بخره بیاد میگه برام یخ و دوغ بیار من میگم مهمونی هستم میگه برو بخر برام یار خیلی دلم میخواد 14هفتشه خسته شدم 5یا6بار تاحالا هرچی خواسته بردم براش

خدا می‌داند چه در ذهن من است.. 🌱✨(اسم کاربریم یه تناقص اسمیه اشتباهی گذاشتم🌸🌈) میشه برام دعا کنی حاجاتمو بگیرم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😕چه کاریه خب بگو نمیتونم به کسی دیگه بگو

میگه فقط تورو دارم درحالی که مامانم کوچه بغلیشونه

خدا می‌داند چه در ذهن من است.. 🌱✨(اسم کاربریم یه تناقص اسمیه اشتباهی گذاشتم🌸🌈) میشه برام دعا کنی حاجاتمو بگیرم؟ 

شاید دلش میخواد تو رو هم ببینه

بارداره هاا

اگر شرایطش رو داری ببر

الان او نی نی ناز دلش میخواد بخوره بخاطر اون بروو

کسی چه می داند شاید جای دیگری مرده ایم و این دنیا جهنم ماست
شاید دلش میخواد تو رو هم ببینه بارداره هاا اگر شرایطش رو داری ببر الان او نی نی ناز دلش میخواد بخ ...

میرم ولی توی این هفته 5بار رفتم چیزی بهش نگفتم گفتم میرم میخرم میارم 

2738
میرم ولی توی این هفته 5بار رفتم چیزی بهش نگفتم گفتم میرم میخرم میارم 

خدا از خواهری کمت نکنه😍

من خودم گاهی دلتنگ که میشم یه چیزی رو بهانه میکنم خواهرم برام بیاره با اینکه باردار نیستم

اون الان هورموناش بهم ریخته 

همسرشم نیست 

دلش گرفته

کسی چه می داند شاید جای دیگری مرده ایم و این دنیا جهنم ماست
خدا از خواهری کمت نکنه😍 من خودم گاهی دلتنگ که میشم یه چیزی رو بهانه میکنم خواهرم برام بیاره با این ...

رفتم بهش دادم خوشحال شد😍