2733
2739
عنوان

نکات همسرداری... خانمها بخوانند

176 بازدید | 5 پست

خانوما# بخوانند

🔴یکی از نشانه های نداشتن اعتماد به نفس در خانوما اینه که وقتیا ز دست همسرشون ناراحتن فقط #سکوت میکنن، بادی به غبغب میدن و چهره ای گرفته دارن!

👌یه خانم قوی

وقتی ناراحته😞

☝️اولا که خودش اول با خودش سنگاشو وا کرده و میدونه این ناراحتیش #منطقیه و از روی حسادت و بدبینی و خود کم بینی نیست...

✌️وقتی مطمئن شد که ناراحتیش به جاست... در زمان مناسب خیلی ساده، بدون حاشیه و با لحنی #متین و محکم میره سر اصل مطلب و مشکلش رو مطرح میکنه

⛔️⛔️نه اینکه سه روز قیافه بگیره، بعد هم مدام شوهرش بپرسه چی شده و اونم بگه: هیچی!

*🌺 نکـات همسرداری مـوفق 🌺*

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب اگه شوهرش گاو باشه چی این چیرا فقط یه جور نظریه است مثل بچه داری که صدتا کتابم بخونی باز با یه چیزی رو به رو میشی که کلا با ذهنیتت فرق داره 

قبول دارم آدم باید مشکلش رو بگه ولی بنظرم گاهی سکوت بهترین راهه

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید