2733
2734
عنوان

بعضیا چقدر گیرن به خدا😂🤦🏻‍♀️

127 بازدید | 17 پست

مثلا میری برای استارتر پست میذاری یه بیکار میاد از شب تا صبح ریپلای میکنه والا اگه من متوجه شم طرف با کی کار داره حتی

دیدی دلشوره هام بیجا نبودن💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقاااااا

یه بی‌شعور گیر داده بود به من ول نمی‌کرد 

آخر یه نینی یار گفتم سر جدت تعلیق کن روانم بهم ریخته این آویزونه کنه

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 
2731

جنگم میکنن باهات 

فقط باید با خودشون موافق باشی 😂

❤️بَشِه ی خوب سایت ❤  /// بعد از سه سال با کاربری جدید برگشتم ✨️  چیزی که دوسدارم اینجا بگم اینه که اگه فرزند داری و بلوغو شعور فرزندآوری رو هم داشتی ؛ بهش قضاوت نکردن و سرش تو کار و زندگی خودش بودنو یا بده ؛ جامعه ی ما بشدت به این فرهنگ نیاز داره ؛ به اندازه خودت تاثیر خوبتو بزار  ...
دقیقاااااا یه بی‌شعور گیر داده بود به من ول نمی‌کرد  آخر یه نینی یار گفتم سر جدت تعلیق کن روا ...

کاش اینم تعلیق میشد😂هرموقع حوصله ندارم میام سایت این ریپلای کرده خودشم نمیفهمه چی‌ میگه

دیدی دلشوره هام بیجا نبودن💔
2740
دقیقاااااا یه بی‌شعور گیر داده بود به من ول نمی‌کرد  آخر یه نینی یار گفتم سر جدت تعلیق کن روا ...

من سال۱۴۰۱یه پست گذاشته بودم واس یه استاتری یه بیکاری من فحش داد ریپلای کرد مگ ول میکرد نمیدونم مرض چی دارن

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤(جانم فدای رهبر🇮🇷 💚🤍❤️
کاش اینم تعلیق میشد😂هرموقع حوصله ندارم میام سایت این ریپلای کرده خودشم نمیفهمه چی‌ میگه

بیشرف مرد زن نما بود اخه

اونو تعلیق نکردن که 

من گفتم نینی یار خودمو تعلیق کن روانم خورد مرتیکه

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 
من سال۱۴۰۱یه پست گذاشته بودم واس یه استاتری یه بیکاری من فحش داد ریپلای کرد مگ ول میکرد نمیدونم مرض ...

از سگ بدترن:/

خواهر شهریور پارسال پست گذاشتم  یه بیشرف بهمن امسال اومد ریپلای گذاشت  هی گفت هی گفت&nbs ...

مریض روانی چه عوضی بوده 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤(جانم فدای رهبر🇮🇷 💚🤍❤️
2706