2733
2734
عنوان

حجاب وعقاید

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 28 پست
مگه کسی در قبال پوشش خودش به شما بدهکاری ای داره  انسان آزاده هرجور که دلش خواست لباس بپوشه ان ...

داره میگه روز خواستگاری گفته من زن باحجاب میخوام و چون با حجاب بوده این رفته خواستگاری 

الان این بی حجاب شده بدهکاری چیه ؟؟؟

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر راحت این حرفو میزنید بچه هایی ک بدنیا میان این وسط مچل کارهای مان؟

عزیزم مچاله نیستن اونا مادر نداشته باشم بهتره تا یه مادر خیانت کار داشته باشن

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
عزیزم روز خواستگاری صحبت کردند، باید خانم به حرفاش عمل کنه

بحث پوشش فرق میکنه ، هروقت ما خانما تونستیم لباس معینی واسه آقایون انتخاب کنیم و بهش دیکته کنیم اونوقت اونا هم میتونن

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 
2728
اگه دوس داری زندگی آروم و عاشقونه ای داشته باشی باید بپذیری که افراد با هم فرق دارن تفکرات همه یکسان ...

شما بشدت فمنیستی فکر میکنی،ولی بعضی چیزها تو زندگی خط قرمزن و وقتی کسی اونهارو باهات درمیون میزاره یعنی تو باید الان تصمیم بگیری وبعدا حق نداری بگی دلم میخواد اینجوری باشم یا رفتار کنم

اگه دوس داری زندگی آروم و عاشقونه ای داشته باشی باید بپذیری که افراد با هم فرق دارن تفکرات همه یکسان ...

خوراک فکریت رو خوب هضم کردی چون بدون کم وکسر همه رو تکرار میکنی ،حتی یکذره چاشنی تفکر هم توش نداره .

چقدر راحت این حرفو میزنید بچه هایی ک بدنیا میان این وسط مچل کارهای مان؟

نه بچه ها میتونن توی محیط پرتنش و دعوا شاهد خیانت پدر یا مادر، خانواده سرد و بی مهر، مثل یه عضو اضافي، با عذاب وجدانی که والدین بهشون میدن که بخاطر تو موندم هم بزرگ بشن ! این انتخاب بهتریه، نه !!؟؟؟؟

یا میخواین ببرین بچه ها رو پس بدین؟

خب مگه چندتا راه هست؟؟؟ راهی باید انتخاب بشه که ضررهاش کمتره!

با هم صحبت کنید اگه ایشون می‌تونه مثل قبل به قول و قرارها عمل کنه وگرنه شما اگه میتونید با همین شرایط بپذیرید 

اگر هم خیلی زیاد تفاوت دارید و حاضر نیستید تغییر همدیگه رو بپذیرید راهش جدا شدن هست مخصوصا اگه بچه ندارید

2738
شما بشدت فمنیستی فکر میکنی،ولی بعضی چیزها تو زندگی خط قرمزن و وقتی کسی اونهارو باهات درمیون میزاره ی ...

ببین شما در مورد بدن خودت میتونی خط قرمز داشته باشی نمیتونی در مورد بدن کس دیگه ای خط قرمز تعیین کنی 

بعد هم من هرچی بگم شما آتیشت تند تر میشه نمیخوام بخاطر حرف من بری با خانمت دعوا اگه میخوای زندگیت نجات پیدا کنه بهتره برید پیش یه روانشناس خوب تا حد اعتدال رو برای هردوتون مشخص کنه اگه زندگی هم نمیخوایید کلی بهانه کوچیک واسه جدایی هست مثل همین پوشش طرف مقابل 

من که خوشحالم که جزو دسته ای  هستم که خدا برام خط ومشی مشخص میکنه ،نه دلم وادم های معلوم الحال& ...

چه جالب چقدر هم از خودتون مطمئنید دقیقا نکته برجسته شماها همینه خیلی به خودتون میبالید

ببین شما در مورد بدن خودت میتونی خط قرمز داشته باشی نمیتونی در مورد بدن کس دیگه ای خط قرمز تعیین کنی ...

این یکی از مشکلاتیه که باین ک برام یخت بود باهاش کنار اومدم،ولی مشکل بزرگتر اینه اون ادم بهت بگه برای فرار از خانوادش باهات ازدواج کرده ودوست داشتنی درمیون نیست،وبعد۷ سال زندگی شروع کن به خیانت کردن بهت