2737
2739

پسرم حدود ۴سالشه تحقیق کردم مربی خانم بهترو باحوصله تره فقط بهم گف اردیبهشت بیارش چون از خرداد کلاسا شروع میشه دیگه ممنوع میشه اموزش به پسرا😑حالا نگران اینم بعضی خانما رعایت نمیکنن تو رختکن لخت میچرخن یا مایوهای یکم باز میپوشن پسرم جدیدن دقت داره میگه مامان فلانی لخته مگه نگفتی عیبه لخت منظورش اینه لباس باز پوشیده دستش یا پاش معلومه از طرفی شوهرم میگه ببرمش با مربی مرد به اونم اعتماد ندارم میترسم شوهرمم یکم ادم بیخیالیه میگم اگه میبریش چشم ازش برندار خودت ببرش سرویس بهداشتی بیار به مربی مرد هم اعتماد ندارم قوانین ماهم اجازه نمیده که مربی مرده موقه اموزش بالا سر بچمون باشیم شما چکار کردین لطفن بچثو مذهبی نکنید بیراهه نبرید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پسر را با مربی غیر هم جنس نزار.پسر من مربی اقا داشت خیلی خوب بود.۴سالگی هم یه کم زوده

نه زود نیس سن یادگیری شنا از چندین نفر پرسیدم با روانشناسک صحبت کردم غیر همجنس خوبیش اینه خودم کنارشم

2740

مربی مرد  باید بگیری 

من اصلا نمیتونم تصور کنم پسر رو بفرستی شنا با خانمها!!!!

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 
بنظر من‌مربی مرد واسش بهتره ولی الان نه.بزار یکم بزرگتر بشه متوجه بشه

به مربی مرد اصلن اعتماد ندارم شوهرم میگه من هستم ولی یکم ادم بیخیالیه ممکنه بره سونا من میخوام فقط بشینه مراقب باشه

2706