2737
2739
عنوان

شماهم فکر میکنید کاربرای قدیم خیلی پولدار و باکلاسن؟?؟

| مشاهده متن کامل بحث + 43950 بازدید | 903 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره کلا تو بیزینس بود خیلی کاربر محترمی بود برادرانه کمک میکرد یهو غیب شد 

خیلی پشتش حرف و حدیث میزدن و محدودش کرده بودن بنده خدا رو وگرنه پسر خوب و محترمی بود

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

کاربری قبلی من سال ۹۶ بود

بچه های سایت خیلی مودب و با سواد بودن یادشون بخیر...

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
2728
خیلی پشتش حرف و حدیث میزدن و محدودش کرده بودن بنده خدا رو وگرنه پسر خوب و محترمی بود

امضاتون خیلی اشناست فکر کنم قبلا خیلی دیدمتون 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
منم ، کلوب هم میرفتی؟

نه چندان ،من کارتن خوابه یاهو بودم ،یه ایدی زاقارتی هم داشتم🤭باکلاس ۲۰۰۰۶،یعنی اولش  گذاشتم باکلاس تکراری بود منم سال میلادی و گذاشتم پسوندش، الان که شما فرمودید یاده اون روزها افتادم ،چقدر خوش می گذشت بهمون

2740
من کاربر سال 96هستم ولی پولدار و بالاشهر نشین نیستم والا 😂😂

چــــــه جالب

تو یک روز عضـــــــو شدیـــــــــــم 😁😁😍

صبــــور باشیم  🌸🍃  گــــاهــــی باید از میـان                 بدتریــن روزهای زندگــــی عبــــور کنیــم....                               تا به بهترین‌هایش برسیم ...🌸🍃
حالا نمیشد بگی تا ۹۷ 

یه قانون عجیب و خیلی مرموز هست که کاربرها تا قبل از فروردین ۹۷ قدیمی و بعدش جدید به حساب میان🤦😂

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

نه بالاشهر نشین نیستیم فقط عشق بچه بودیم اومدیم اینجا 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

یاد عزیزای قدیمی بخیر

سفالینه. هارلی. گارفیلد.hami . نیلی. اوپرا . کلاغسیا . نیلای. بقچه. مامان ۳ ویرانگر . *شاهدخت * و.... خیلی از عزیزای دلی که اسمشون رو فراموش کردم ولی همیشه به نیکی ازشون یاد میشه

خیلی  جو سایت عالی بود

خبری از این بچه بازیا نبود

همه اگاه همه احترام همو نگه میداشتن

همه نظرات پخته و سنجیده

بهترین واکنش، بی واکنشیه(۴۰۳)♡آنجا که راه نیست خداوند راه می گشاید(۴۰۲)♡خداوند روزی رسان بی حساب من است(امضا۴۰۱)♡همه میخوان برن بهشت بدونه اینکه مرگ رو تجربه کنن!!پس اگه خواهانِ بهشتیِ اهدافتی باید مرگ کارای بیهودتو بپذیری!(امضا۴۰۰)♡لا حول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.♡عزیزم عکستو نذاراینجا امنیت نداره.شماییکه تا یه نفر میخوادعکس بذاره میگی بذاربذار یه لحظه فکر کن(بلانسبت استارترهای محترم)طرف عکس خودش نباشه و بخواد باطرف دشمنی کنه و عکس یه نفرو تو سایت پخش کنه.حتی اگه پاکشم کنه هزاران نفر خواننده ی خاموشِ گوگل هستن که میتونن شات بگیرنو ادامه ی ماجرا.....پس خواهشا حواستون جمع باشه.(شاید برایِ شما هم اتفاق بیوفتد👍).خودت باش مگه خودت چشه؟!!😎(امضا۹۹)- هذا من فضل ربی❤🌹(امضا۹۸)        قضاوت نکن گلم.قضاوت نکن عشقم.قضاوت نکن عزیزم.قضاوت نکن خواهرم .کلا قضاوت نکن.  (امضا۹۷)-                         تصمیم گرفتم دیگه تو زندگیه خودم، دخالت نکنم!دوستان زحمتشو میکشن  (امضا۹۶)
2706