2737
2734

مردای بی خاصیتی که تو نی نی سایت پلاسن پیدا میشه و درخواست میفرستن. اخه الافای بی خاصیت کسی اگر دنبال امثال شما بود الان بچه هاشم بزرگ بودن.

اینجا هم نمیشه دردل کرد

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

بنده خدا من اولین بار توی تاپیک یکی دیگه از پوشک بچه حرف زدم یارو بهم درخواست داد😅

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 
بنده خدا من اولین بار توی تاپیک یکی دیگه از پوشک بچه حرف زدم یارو بهم درخواست داد😅

روانی ان بخدا. چقدرم زیاد شدن. یک مشتشن مثل گرگ در لباس میشن یارو بلانسبت مثلا مرده با کاربری زن

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شات بگیر بده نی نی یار 5  

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
2731
شات بگیر بده نی نی یار 5  

عزیزم بخام شات بگیرم مدام باید شات بگیرم. مرد اگه مرد واقعی باشه بین زن و دختر پلاس نیست اکثرشون مشکل دارند

2740
دقیقا واسه من پیش اومده،هروقت تاپیک ازدواج زدم یکی از این هول ها بهم درخواست داده

حیف من اهل اسکول کردن نیستم وگرنه بلایی بسرشون میوردم. البته یکبار حال یکی اشون که با کاربری خانم اومده بود گرفتم پیاماشم دارم بسرم بزنه واسه نی نی یار میفرستم

من چند روز پیش با همسرم دعواشد. اعصابم خراب شد اینجا گفتم دارم ب طلاق فک‌میکنم .درجا دونفر روباه اوم ...

برادران جان برکف در همه عرصه ای آماده خدمت رسانی هستن

برداشت بنده اینه که طرف دور و اطرافش دختر خوب پیدا نمیکنه  وتنها به ظاهر و گفته طرفش اکتفا نمیکنه  یا قبلا اکتفا کرده و تو زرد در اومده   از روی تجربه اموزی میاد در این سایتها و یواش یواش جذب برخی کاربران میشن  البته اینها که گفتم برای همه صدق نمیکنه در این زمانه شهر نشینی هر کس  یه روشی رو برای کشف هم کفو خودش  انتخاب میکنه  سابقه و تاپیک ها و متن های خوب باعث میشه که عاشق افکار طرفشون بشن 

قضاوت کردند کاری بسیار سخت هست  و با  حدس و گمان نمیشه کسی رو متهم کرد  قبول دارم هستند کسانی که بیمارن این بیماران در فامیل در محل زندگی در محل کار در دانشگاه  در همه جا هستند و اینجا هم مستثنا نیست