2733
2739

بچها من عاشق یکی شدم که وضع مالیش خیلی بهتر بود

خودمو خیلی کم میدیدم نهایتا هم سر همین مسئله جدا شدیم رفت با یکی پولدار تر

اینم بگم ما بی پول نیستیم معمولی هستیم مثل خیلیا حتی شاید کمی بهتر اما اونا وحشتناک وضع مالیشون خوب بود

از اون موقع من هر روزم غمه ٫زندگیو فقط برای پولدارا میبینم دلم میخواد یه شوهر پیر خیلی پولدار کنم با ی ماشین بهتر از اون برم جلوش باسنش بسوزه دلم میخواد یجوری خیلی پولدار شم و اونم ببینه:)

دعا کنید حالم خوب شه..🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هر چی بگن دلم میخواد بگم ببین منم دارم منم تونستم  بخاطر همین چیزا ولم کردی اما منم رسیدم:)

خب پس بزن تو کارش ولی حواست باشه واسه حرص دادن اون زندگی خودت رو به فنا ندی خدای نکرده

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...

همسرم ی دوره پول نداشت برام حوب خرج کنه تو دوران دوستی ولی خیلی باهم شاد بودیم با اینکه وضع مالی خانواده هامون خوب یود اما دوست داشت خودش کار کنه پول خرج کنه

منم به فلال ۵ هزار تومنی سال ۹۷ قانع بودم با  ذوق میخوردم می‌دونستم پول خودشه ذوق میکنه 

الان ی ساله ازدواج کردیم دو تا خونه داریم‌ماشین داریم کلی طلا پس انداز داریم مشکل مالی نداریم ولی خدا شاهده خیلی دلم برای اون روزای دوستی تنگ شده

قشنگیای خودشو داشت

2740
هر چی بگن دلم میخواد بگم ببین منم دارم منم تونستم  بخاطر همین چیزا ولم کردی اما منم رسیدم:)

مث فیلم ارغوان

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”