2733
2734

من چند تا مشکل جسمی دارم که علاقه ای ندارم دیگه اذدواج کنم حتی با عشقم ولی خب همه منتظر اذدواج منن تو خانواده تقریبا من مجرد موندم واقعا از حرفا حدیثا خجالت میکشم چیکا ر کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همه ی آدما تو زندگیشون مشکل دارم

جسمی،مالی،روحی

شاید تو ذهنت مشکلاتتو بزرگ کردی

حتما قابل حل شدن هستن،برو دکتر

اگه کسی دوستت داشته باشه،تو رو با تروما ها،درد ها و مشکلاتت میپذیره

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.
چ مشکلی؟بچه دارنمیشی؟با عشقتم درمیون بزار نظرشو بپرس شاید براش اهمیت نداشت باشه مشکلت

خودش میدونه ولی هر چقدر فکر میکنم نمی تونم اونم گناه داره چرا باید به پای من بسوزه من اذدواج بی خیالش شدم 

همه ی آدما تو زندگیشون مشکل دارم جسمی،مالی،روحی شاید تو ذهنت مشکلاتتو بزرگ کردی حتما قابل حل شدن ...

نه عزیزم مشکل من حل نمیشه و بدتر هم میشه به مرور وقتی سنم بالاتر بره مشکلاتم دوتا هستن کخ خیلیی بزرگن بی نهایت 

2740
2706