2737
2734
عنوان

این چه رسم کوفتیو مزخرفیه مد کردین؟عروسی بدون بچه!!

| مشاهده متن کامل بحث + 43297 بازدید | 816 پست
وای نگو خواهر شوهرای منم اینجورن اصلا به بچه هاشون جواب نمیدن فک داشتیم با خاله ام و مامانبزرگمو ما ...

چه بد.مادر باید بچه رو کنترل کنه دیگه.معلومه که دلشون نمیسوزه چون خونه خودشون نیست.نمیدونم چه مدلی تربیت کردن که فقط بیرون و خونه دیگران شلوغ میکنن خونه خودشون عین بره مطیعن.

تو مراسم دنیا اومدن بچه هامم قایمکی میرفتن آشپزخونه موز میدزدین میخوردن آخرش نگو از فامیلای خودشون د ...

موز ندیدن.بچه های فامیل ما هم همین بودن قشنگ دونه درشتا رو واسه خودشون سوا میکردن بقیه رو بذل و بخشش میکردن😒🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه بد.مادر باید بچه رو کنترل کنه دیگه.معلومه که دلشون نمیسوزه چون خونه خودشون نیست.نمیدونم چه مدلی ت ...

اره دقیقا فک کن مادشوهرم چقد روانیه خونه عروس ها میره از قصد چایی میریزه رو فرش 

خودشم فرشای من دست باف هست چایی اینا میریزه بوی فجیح میده میدونه اذیت میشم میاد خونه من دوتا میریزه از قصد 

2742

من به شخصه خیلی بدم میاد ازین رسومات واقعانم خیلی مسخرست

اما قبول دارید بعضیا میان عروسی ک بچه هاشونو ول کنن  و خودشون بشینن ب حرف و غیبت و...؟  حق ندارن بگن بچتونو نیارید ولی یه مادر باید شعور اینو داشته باشه وقتی دونفر خاطره انگیزترین شب زندگیشونه بچهاشونو وسط سن ول نکنن

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ ما هیچوقت نمیتونیم عقاید همه مردم دنیارو با بی احترامی  مثل خودمون کنیم. اگه با نظر من مخالفی میتونی ریپلای کنی و نظرتو با احترام بگی ، این سایت تبادل نظره و آدما با حرفاشون شعورشونو میرسونن:)

بچها بازی کنن ولی موقع تانگو و رقص دونفره مدام تو فیلم رژه نرن. عروسی دخترخاله من انقد ک بچه وسط سن بود آدم بزرگ نبود.  تو فیلم عروسیشون اون یکی میخورد زمین جیغ میکشید گریه میکرد،  اون یهو اون یکیو میزد🤷🏻‍♀️

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ ما هیچوقت نمیتونیم عقاید همه مردم دنیارو با بی احترامی  مثل خودمون کنیم. اگه با نظر من مخالفی میتونی ریپلای کنی و نظرتو با احترام بگی ، این سایت تبادل نظره و آدما با حرفاشون شعورشونو میرسونن:)
من به شخصه خیلی بدم میاد ازین رسومات واقعانم خیلی مسخرست اما قبول دارید بعضیا میان عروسی ک بچه هاشو ...

عزیزم گذشت اون موقع که بچه ول بود وسط مامان میرفت به غیبت الان همه به این درک فهم رسیدن دیگه

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد
2738

یه سری از مادرها بسیار و بی شدت بی مبالاتن 

من خودم به همسایه دارم یه دختر داره یه پسر 

انقدرررررر این پسره لوس و ننر و به درد نخوره شوهرم هرموقع میبینتش میگه انقدر من از این بچه بدم میاد 

یه ساختمون از صدای این ارامش نداره. عربده میکشه در و دیوار خونه میلرزه. بیست و چهار ساعت داره یورتمه میره و عر میزنه 

رو پله ها بدو بدو میکنه. در واحدشونو چنان میکوبه به هم تا دوتا همسایه اونطرف تر صدای در خونه اینا رو میفهمن

مامانش هم که فکر میکنه اینو ری. ده! یکبار بهش نمیگه حداقل در خونه خودمونو اروم ببند دیوار نریزه پایین 

خب این معلومه بره عروسی هم مراسمو به همه زهر میکنه  چرا بدتون میاد گارد گرفتید. 

یا بچه هاتونو تربیت کنید و همه جا ببرید یا اگه همچین تخم جنهایی دارید بشینید توخونه یا برید تو بیابونی جایی که بقیه عاصی نشن

🤪

اکثر اونایی که میگن از بچه تو عروسی خوشمون نمیاد اینا مجرد هستن یا متاهلای بدون بچه وگرنه کسی که متاهله و بچه داره میدونه پدر مادر با بچه کوچیک نمیتونن تنهایی بدون بچه برن جشن،

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
یه سری از مادرها بسیار و بی شدت بی مبالاتن  من خودم به همسایه دارم یه دختر داره یه پسر  ...

خب حرف شما درسته ،الان بچه ی خودتون تو عروسی چطور رفتار میکنه ؟

الانم تو فامیلای ما رعایت میکنن اول رقص عروی دوماد میگن خانما مواطب بچه هاتون باشین اکثرا هم نمیزارن بچه ها بیان وسط ولی تو یه عروسی که جدیدا رفتیم عروس دوماد قشنگ نزدیک یک ساعت داشتن میرقصیدن ،صد مدل رقص ، خب واقعا مادر یک ساعت که نمیتونه بچه رو تو بغلش بگبره که عروس دوماد اون حرکات های تکراری و مسخره رو انجام بدن همه حوصلشون سررفته بود چه برسه به بچه ها

2706