2737
2739
خواهرم خیلی عوض شده تحت تاثیر اون خیلی از رفتاراش رو توجیه میکنه و میگه چه اشکالی داره یا خیلی از رف ...

عزیزم اتفاقا چند وقت پیش نی نی سایت همین بحث بود یکی از کاربرا همین مسئله باعث افتخار بود و نشونه عشق میدونست 

پیش اونا میدونه چجور رفتار کنه😏این ادم چرت و سمی هست ازش دوری کن همین

دوری کردم تاحدودی دیر همو می بینیم اما خونه بابامم که میره از مادرم میشنوم که مثلا اینکارو کرده یا این حرفو زده ناراحت میشم اینا شوخ طبعی نیس واقعا بی شرمیه میخاد وانمود کنه رایطه زناشویی گرمی دارن و ...

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دوری کردم تاحدودی دیر همو می بینیم اما خونه بابامم که میره از مادرم میشنوم که مثلا اینکارو کرده یا ا ...

چیزی برای عرضه نداره بیچاره مثل حیوان ها فکر میکنه دنیا رو همون کار میگرده یا خوشبختی خواهرتون تو اون کار خلاصه سده 

بهرحال شما که نمیتونی باهاشون قط رابطه کنید 

ولی تو جمع باهاش همکلام نشو ،نیازی هم نیست ثابت کنی به همچین آدمی که تو با شوهرت رابطه چطوریه عزیزم اون یه آدم مریضه که کل مغزش رو اون کار میچرخه بیچاره 

کلا از اون و خواهرت دوری کن چه کلامی و ...

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  

شدید مواظب باشید هم خواهر مجرد هم خواهرتون که همسر ایشون هستن 

دیدم که میگم 

طبیعت ثابت کرده همیشه بعداز سخت ترین زمستونها زیباترین بهارها میاد ،همبن باعث میشه آدمهای زلال به حکمت خدا اعتماد کنند ⭐    
2728
چیزی برای عرضه نداره بیچاره مثل حیوان ها فکر میکنه دنیا رو همون کار میگرده یا خوشبختی خواهرتون تو او ...

یه شب که خونمون موندن ما یه اتاق خواب داریم میگف ما اونجا میخابیم و منو شوهرم مجبور شدیم تو هال بخوابیم نصف شب به بهانه دسشویی چنددفه میومد تو هال که بره دسشویی که بنظرم الکی بود برا فضولی میومد و من چون از قبل  احتمالش رو میدادم پوششم رو رعایت کردم یا مثلا بچه مون بین مون بود بهم میگف شبا با لباس میخابی یا بچتونو میزاری بینتون ما فلان میکنیم و راحت باش خب یکی نیس بگه احمق اینا بخاطر وجود تو بود وگرنه وقتی خودمون باشیم طور دیگه لباس میپوشم حس بدی بهم میده اصلا انگار چیزی به اسم خجالت تو وجودش نیس هیچ کاریو زشت نمیدونه

یه شب که خونمون موندن ما یه اتاق خواب داریم میگف ما اونجا میخابیم و منو شوهرم مجبور شدیم تو هال بخوا ...

متاسفم برای خواهرت که نمیتونه شوهرشو جمع و جور کنه 😐

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور