2737
2739
شتتتت نکنه این از اوناست که رابطه .......دوست داره!!!

یا مثلا من یه شلوار جین داشتم دیگه نموشیدم دادم به خواهرم میبینم شوهرش برده یه کم دستکاری کرده خودش پوشیده میگه این شلوارو میشناسی چندشم شد اصلا شلوارم پای اون دیدم

یا مثلا من یه شلوار جین داشتم دیگه نموشیدم دادم به خواهرم میبینم شوهرش برده یه کم دستکاری کرده خودش ...

واااای چقدر بد. بنظرم رابطه تونو کلا باهاش قطع کنید. خواهرتم جویا شد خیلی رک بهش علتشو بگو

سه زن در دنيا زيباترين اند . اول : مادرم، دوم : سايه اش، سوم :انعکاس تصويرش در آينه♥️🤍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

واااای چقدر بد. بنظرم رابطه تونو کلا باهاش قطع کنید. خواهرتم جویا شد خیلی رک بهش علتشو بگو

به خواهرمجردمم گفتم اما فک کنم دلشو برده انقدر دیگه باهم چت و اینا دارن بهم گفت تو بددلی و اون ادم ساده دلیو تو فکرت منفیه اون منظور نداره کلا خواهر مجردم که بزرگتر ازم هست  خیلی طرفشو میگیره 

2742
به خواهرمجردمم گفتم اما فک کنم دلشو برده انقدر دیگه باهم چت و اینا دارن بهم گفت تو بددلی و اون ادم س ...

خییلی حواست به خواهر مجردت باشه. خیلی حس بدی از شوهر خواهرت گرفتم

سه زن در دنيا زيباترين اند . اول : مادرم، دوم : سايه اش، سوم :انعکاس تصويرش در آينه♥️🤍

من چت کردن باهاش رو لزومی نمیبینم بعد فک میکنه از شوهرم میترسم که جواب چتاش نمیدم اما من خودم معذبم یا چندباره هی میگه خودت بیا چندروز بمون اینجا خونه خواهرته وتعارف نکن جوابشو چی بدم درسته شوهرم سرکاره و منو بچم خونه تنهاییم اما دوس ندارم تنها بریم خونه کسی

2740
نظرت چیه قطع رابطه کنی؟

من سالی دوبارم نمیرم خونشون بیشتر خونه بابام میان میبینمشون اما همیشه گله منده که چرا نمیاین و اینا دیشبم برا عید دعوت کرده بود شب برگشتیم میگف چندروز بمونین با بچت فک میکنه شوهرم غیرتیه و نمیزاره 

خییلی حواست به خواهر مجردت باشه. خیلی حس بدی از شوهر خواهرت گرفتم

چندبار دعوامون شد گفت چیه فک کردی میاد منو بگیره اون راحته و ماها سخت میگیریمو ساده دله منظور نداره و کلا اونم داره میشه مث اون یکی خواهرم همش توجیه و طرفداری.

ب چه دلیل اونوقت اطرافیان شوهرم پدرم و... نمیگن چرا خصوصا شوهرم چون باهاش نسبت به باجنناقای دیگش صمی ...

پیش اونا میدونه چجور رفتار کنه😏این ادم چرت و سمی هست ازش دوری کن همین

یا مثلا من یه شلوار جین داشتم دیگه نموشیدم دادم به خواهرم میبینم شوهرش برده یه کم دستکاری کرده خودش ...

اوه اوه. این دیگه گندشو در اورده. اینا بخاطر اختلاف فرهنگی نیست. هیچ فرهنگی این کارا و حرفاشو عادی نمیدونه 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2706