2733
2739
عنوان

کیو نقاشی کنممم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 62 پست

سعید معروف.محمد موسوی

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

اخه چرا سلبریتی ها رو میخای نقاشی کنی 

هنرمند باید هدفمند نقاشی کنه 

یک نگاه به نقاشی های سالوادور دالی بنداز  

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 
خواهش میکنم بفرمایین

چون شما آقایی گفتم از شما بپرسم

رلم اولش خیلی رفتارش خوب بود هعی زنگ میزد پیم میداد 

ولی الان سرد شده اصن زنگ نمیزنه به ندرت پیم میده

دیروز به قدری حرصی شدم بهش گفتم کلی عذر خواهی کرد و گفت سرم شلوغه و فلان

امروز که کارش تعطیل بود فقط احوال پرسی کرد و دیر به دیر سین میزنه جواب میده 

میشه بگی چرا رفتارش اینجوریه آخه شما هم جنس همید بهتر همو میشناسید

شما چقدر بامزه ای😭

عهههه توام فهمیدی اینا اشک شوقه😂😂

توام میتونی مث من بامزه باشی ولی اول اسم نویسی کن تو کلاسام شهریه رو هم پرداخت کن😪

من نمیتونم بد باشممم من کل بدنم قلبه❤🙃  سلامت  باشید😂🤣
چون شما آقایی گفتم از شما بپرسم رلم اولش خیلی رفتارش خوب بود هعی زنگ میزد پیم میداد  ولی الان ...

ببین خواهر من رابطه شما و الخصوص خود شما رو نمیشناسم.نه از وضعیت تحصیلی نه مالی نه خانواده و فرهنگی و خیلی از مسائل دیگ.ببین این در پسرا در چند حالت رخ میده.اول در صورتی ک پسره خودش حس ضعف کنه و نتونه با تو باشه و اینجا احساسشو کنار زده و با عقل تصمیم گرفته که رابطه رو کم کم سرد کنه وادامه نده چون پسر جماعت اگ دختریو باهاش اوکی باشه وبخاد ادامه بده گوشی اختراع میکنه به طرفش تلفن میکنه.دومین حالت اینکه این پسره یه نفر دیگ به تورش خورده و شمارو فعلا تو آب نمک خوابونده تا ببینه قضیه باهاش چی میشه.سومی حالت به هدفش دایم فک میکنه اگر اهل هدف باشه این جور پسرا تو ایران ۳ درصدن و نمیخاد کسی مزاحمش شه.بنظرم شما بهشون اینطوری بگین که فلانی حس میکنم رابطه ما مثل قبل گرم نیست خواستم بدونم رابطه ما به چالشی خورده؟آیا من میتونم اگر برای تو مشکلی بوجود اومده کمکت کنم؟

اگر شما خیلی ازش سرترین میخاد وبخاد جذبتون کنه این اتفاق میتونی دلیلی بر دلتنگ کردن شمام باشه اما بالای یکی دو هفته باشه این دلیل رده 

امروز روز سختیه،فرداش سخت تر،پس فردا آسونه بشرطی که فردا شب جا نزنی.😉
عهههه توام فهمیدی اینا اشک شوقه😂😂 توام میتونی مث من بامزه باشی ولی اول اسم نویسی کن تو کلاسام شهر ...

من رمز کارتمو فراموش کردم رایگان میخای میام جول اوستین بزرگ

امروز روز سختیه،فرداش سخت تر،پس فردا آسونه بشرطی که فردا شب جا نزنی.😉
2706