2733
2739

نامزدش میخواد انتقام پدرشو بگیره

ولی چقددددددد پولداره،دلم خواست🥲😁

مریمم دیگه شورشو درآورده/:

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.
نامزدش میخواد انتقام پدرشو بگیره ولی چقددددددد پولداره،دلم خواست🥲😁 مریمم دیگه شورشو درآورده/:

لونت عاشق مریم شده

من فقط از فیضا خشوم میاد خیلی خوشگله فکر کنم آخر جنید نجاتش بده از دست این مرده

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لونت عاشق مریم شده من فقط از فیضا خشوم میاد خیلی خوشگله فکر کنم آخر جنید نجاتش بده از دست این مرده

اینم میشه شبیه بقیه فیلم ترکیا🫤

خوشم نمیاد ارتباطی بین لونت و مریم باشه

حیف فیضا واقعا،حیف اون همه عشق ب جنید

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.
2731
اینم میشه شبیه بقیه فیلم ترکیا🫤 خوشم نمیاد ارتباطی بین لونت و مریم باشه حیف فیضا واقعا،حیف اون هم ...

من فقط میخوام جایی رو ببینم ک نعیم بفهمه میرا دخترشه😂😂😂😂😂😂خیلی خنده داره 

من فقط میخوام جایی رو ببینم ک نعیم بفهمه میرا دخترشه😂😂😂😂😂😂خیلی خنده داره 

توووووووبه استغفرلله

همونجا میکشتش):

خودش خیانت کار عالمه،رفته واسه من لونت رو بکشه🥴

ولی واقعا چقد خانواده تاثیر دارن تو زندگی آدم

دوتا خواهر تو دوتا خانواده،چقددددد متفاوتن

توووووووبه استغفرلله همونجا میکشتش): خودش خیانت کار عالمه،رفته واسه من لونت رو بکشه🥴 ولی واقعا چ ...

نایم این قسمت حکم مقاتل میگیره 

2740
قسمت هاش چند شنبه ها پخش میشه،، قسمت ۱۳اومده؟ 

من آبجیم دانلود میکنه

فک کنم دیگه تا زیر نویسش بیاد و آپلود شه،آخرای سه شنبه شب میذارنش تو کانالا