2737
2734
آخه گناه ما و این بچه های طفل معصوم چیه که ماها وسواس گرفتیم دلم برا بچه ها کبابه.این که کارتی روزمر ...

منم همش سر پسرم داد میزنم درصورتیکه میدونم تقصیری نداره حتی الانم با گریه خابید دلم کبابه براش 😭😭😭 شما دکتر نرفتی؟

من پسرم شب ادراری داره یعنی همش فکرم اینه که جایی نجس شده یا نه اگه چیزی از کنترلم خارج بشه شدید بهم ...

اینا علائم افسردگی هم هست

افسردگی هم بخاطر خشکی هست 

هم گرم و خشک هم سرد و خشک 

مثل ماست، عدس، گوجه، سیب زمینی و...

اگر روی برنج هم روغن کمی میدی اشتباه هست. نمیگم باید چرب باشه ولی چون طبع برنج خشک هست اگر روغن هم روش ندی بدتره 

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

[QUOTE=337000479]اینا علائم افسردگی هم هست افسردگی هم بخاطر خشکی هست  هم گرم و خشک هم سرد و خشک  مثل ماس ...[/QUOTE 

بله روی برنج کم روغن میدم یعنی اصلا نمی‌دم همون روغنی که  اول ریختم داخل برنج هست.

به نظرتون من با این شرایط با طب سنتی پیش برم یا باید دارو مصرف کنم 

ایوای ایوای من الان یه هفتست دندونام حساس شده چون مامانم داشت میوه میخورد کاردو میزد به دندوناش دارم دیوونه میشم😭😭😭😭😭 تذکر هم میدم قهر میکنه  

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
[QUOTE=337000479]اینا علائم افسردگی هم هست افسردگی هم بخاطر خشکی هست  هم گرم و خشک هم سرد و خشک ...

روغن روی برنج لازمه 

منظورم وقتی دم کشید هست چرب و چیلی خوب نیست ولی برنج نباید خشک باشه 

اگر نظر من رو میخوای، یه هفته اینایی که گفتم رو رعایت کن و حال و احوال و شرایط روحی و بدنیت رو زیر نظر بگیر. اگر دیدی بهتر شدی مطمئن باش تغذیه ات رو سالم کنی بیماریت خیییییلی کم میشه 

اونوقت بهتر میتونی تصمیم بگیری دکتر بری یا نه 

با دکتر مخالف نیستما شاید اصلا دارو زودتر و بهتر اثر کنه 

اما از اونجایی که نود درصد بیماریهای انسان بابت تغذیه ناسالم هست میگم شاید اول اصلاح خوراک کمک زیادی بهت بکنه

اینم بگما نخوردن چیزایی که گفتم خیلی سخته من خودم با اینکه از اینها خبر دارم ولی هنوز گاهی نمی تونم جلو شکمم رو بگیرم و میخورم ولی واقعا اگر اراده کنی به خودت و سلامتیت لطف کردی 

حتی برای اعضای خانواده اتون هم رعایت کن 

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
2738
خیر ببینی عزیزم یک دنیا ممنون از وقتی که گذاشتی حلالم کن.

سلامت باشی انشالا 

امیدوارم نتیجه خوب بگیری 

اگر اینجور شد، دعام کن فقط  

نه قرآن بهترين داروئه و بايد بگي به درك

میفهمم اما واقعا وسواس فکری وقتی شدید میشه دیگه توی ناحوداگاه ادمه و ساختار درونی مغرو بهم ریخته فقط گفتن یه سری چیزا درمون نمیکنه من خودم بهش دچارم میفهمم دردشو

2706