2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره خیلی هرچی هم بگیم تاثیر نداره و اینا و فقط همش حرفه و من فقط به اخلاقش کار دارمو و اینا ما اول قیافه و استایل طرف و میبینم بعد اخلاقاش 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
2728
اره مهمه ولی قدم بلنده ۱۸۶

مهم نیس ما ک هم جنس خودمونو میشناسم میگم 

قدتون خیلی بلنده خوبه پس دیگه

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊
با ایشونم نباشی دلش میشکنه و حس ناکافی بودن بهشون دس میده

طرف عکس یک مدل ایرانی رو توی اینستاگرام برداشته گذاشته اینجا میگه 

دو رگمو بالرینم اون اصلاً  دو رنگه نیست   باله کار نمیکنه  

دروغ میگه😖😂😂

برای حاجت رواییم  یک صلوات میفرستی
2740
به نظرتوچهره مهم نیست😂🤣

من اینقدر ظاهر بین نیستم من آدما بعد چندوقت تازه تو دلم میا فتن

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 
طرف عکس یک مدل ایرانی رو توی اینستاگرام برداشته گذاشته اینجا میگه  دو رگمو بالرینم اون اصلاً & ...

حالا مدل کی بود؟

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊
مرسی

چرا جواب منو نمیدی؟

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
2706