2733
2739

دهیدراته و خشکه خیلی خیلی هم حساس و نازک هست 

درحدی که وقتی با دستمال مرطوب آرایشم پاک میکنم قرمز میشه جوش زیر پوستی هام میزنه بیرون 

شما بگین چی کارکنم؟ابرسان معرفی کنین 

یه مدت آرایش نکن بهش برس

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینجا که کسی از نزدیک پوستتو نمیبینه واست نسخه بپیچه‌ ممکنه پولتم هدر بره چیزی که معرفی میکنن بهت نسازه برو یه داروخونه خوب مشاور پوستیشون ببینتت محصولات مناسب پوستتو بهت میده منم رفتم پوستم خیلی خوب شد

2740

دستمال مرطوب استفاده نکن

ژل شستشو مناسب پوستت بگیر حتما

ابرسان هم همینطور

یه پیج دارم همه محصولاتش اصلن صاحبش با وجدان و حلال خوره خواستی ازش ژل و ابرسان بگیر ولی قبلش بپرس که چی بدردت میخوره

Konnjed_cosmetic

دختر بودن، زیبا ترین غم دنیاس...
برم داروخونه چی بگم؟ محصولات لافارر خوبه؟

برو پیش مشاور پوستی شون همینا که اینجا گفتی به اونم بگو  بثمن ژل شستشوشو دارم واسه پوست چرب خیلی خشک‌میکنه و باعث کشیدگی میشه خوشم نیومد از ضدافتابشم‌خوشم‌نیومد ولی تو برندای ایرانی لافار بهتره باز از سینره و سی گل

من پد ضد اکنه لافارر میزنم روزی یدونه

صورتمو با ژل شستشو ویتالیر میشورم بعدشم تونر شو

خیلی بهتر شده پوستم

میخاستم‌ کل‌محصولات رو لافارر بخرم ولی ویتالیر بهتر بود 

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸

یه شوینده مناسب که حاوی هیالورونیک اسید باشه بگیر، یه آبرسان و یه کرم ترمیم کننده

یه مدت اینارو استفاده کن خوب میشی

برای دی هیدراته بودن پوستت یه راه حل خونگیش اینه که خیار رو با پوست رنده کنی روزی دو سه بار روی پوستت بزاری

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است....
2706