2733
2739
کتونیو میتونم عوض کنم من چیزی میخوام که به هر مانتو و استایلی بیاد تقریبا

یعنی یه کیف به هرمانتویی بیاد؟ اگر اره  باید کتونیتو عوض کنی یه کیف سفید کوچیک بگیری چون سفید باهررنگی ترکیب‌ میشه 

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.
کتونی مشکی باشه  شلوار وشال آبی یخی کیف چه رنگ؟

کتونیت زیاد بااستایلت مچ نیست به نظرم کیف همون آبی یخی خوبه کوچیک بذاربرات یه عکس بفرستم ازمدلش

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی یه کیف به هرمانتویی بیاد؟ اگر اره  باید کتونیتو عوض کنی یه کیف سفید کوچیک بگیری چون سفید ب ...

کتونیو چه رنگ کنم

کتونی آبی یخی به هر استایلی ممکنه بیاد؟

مثلا من شلوارم آبی روشن یا تیره باشه مانتوم مشکی باشه

یا شلوارم آبی روشن باشه مانتوم سرخابی باشه

به هردو استایل کتونی آبی کمرنگ  و کیف کوچیک سفید میاد؟

باخداباش.خدا امنه، آرامش بخشه  
کتونیت زیاد بااستایلت مچ نیست به نظرم کیف همون آبی یخی خوبه کوچیک بذاربرات یه عکس بفرستم ازمدلش

بنظرت اینا چطورن؟

فرض کن اینا با مانتو مشکی و شلوار آبی تیره یا روشن کیف آبی یخی یا سفید

یا مانتو سرخابی شلوار روشن آبی و کیف آبی یخی یا سفید

2742
کتونیو چه رنگ کنم کتونی آبی یخی به هر استایلی ممکنه بیاد؟ مثلا من شلوارم آبی روشن یا تیره باشه مان ...

به استایل دوم فکرنکنم بیاد کتونی چون سرخ آبی ترکیبات نیست  یکم سخته نظر دادن چون باید استایل توتن ببینم 

بنظرت اینا چطورن؟ فرض کن اینا با مانتو مشکی و شلوار آبی تیره یا روشن کیف آبی یخی یا سفید یا مانتو ...

اره به نظرم که میاد 

نگاه کن شلوار وکتوری مچ شده  به نظرم برای اینکه بخوای بخ هراستایلت یه رنگ بیاد کتونی سفید خوبه که بارهرشلواری اوصولا مچه

2738
همچین چیزیه دیقا فقط مانتوم جلو بسته

کتونی سفید قشنگ میشه کیفتو میتونی یه رنگ دیگه برداری مثلا سرخ آبی قشنگ میشه کیف کوچیک کتونی لا این استایل سفیدخوبه

نگاه کن شلوار وکتوری مچ شده  به نظرم برای اینکه بخوای بخ هراستایلت یه رنگ بیاد کتونی سفید خوبه ...

ینی میگی کتونی سفید وبگیرم با کیف سفید؟

ینی میگی کتونی سفید وبگیرم با کیف سفید؟

نه کتونی سفید کیف یه رنگ که به مانتو بیاد مثلا کیف با مانتوی سرخ آبی   همون کیف سرخ آبی شیک میشه یا آبی یخی که با شلوار آبی یخی ست شه 

کتونی سفید قشنگ میشه کیوتو میتونی یه رنگ دیگه برداری مثلا سرخ آبی قشنگ میشه کیف کوچیک کتونی لا این ا ...

اگه کتونی سرخابی بگیرم و کیف سفید

اونوقت کتونی سرخابی وکیف سفید به مانتو مشکی و شلوار آبی تیره نمیاد😂😂

اگه کتونی سرخابی بگیرم و کیف سفید اونوقت کتونی سرخابی وکیف سفید به مانتو مشکی و شلوار آبی تیره نمیا ...

کیف سرخ آبی بگیریا ابی یخی فکرکنم به مانتو مشکی هم بیاد کیف سرخ ابی یا ابی یخی شاید نیاد چون واقعا ننیدونم باید استایلو ببینم کتونی سفید ولی خب به هراستایلی میادقائدتا 

2706