2737
2734

من وارسی میخرم از اسنس هم‌بهتره هم‌قیمت مناسبتر

هرچ تبر زدی مرا.زخم نشد.جوانه شد.ی دختر سختی کشیده ک از دل بیماری و‌مشکلات بیرون اومده..ودر حال‌جنگیدنه..چیزی‌ک‌تورو نمیکشه.قویت میکنه.ناامید نباش.و‌پایین سن ۲۰ اصلا دوست نشو ک‌همش ضربه میخوری.

من راضی نبودم دو سه خریدم .چون زیر چشمم سیاه میکرد وقتی میشستم همه صورتم سیاه میشد .ولی خب پر میکرد 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه ریمل خریدم از قسم 

به اسم ماریو بالوتلی خاک برسرم ازش بیشتر نخریدم 

مزه رو مثل تاج خروس می‌کنه 

فقط ۶۸ هزار 

چرا ده تا نخریدم 

گفت از دبی اومده بردار 

منم چون ارزون بود گفتم بیخوده حتما 

2740
با میسلارواتر(آرایش پاک کن) پاک کنی پخش نمیشه

پاک میکنم ولی گاهی خسته بودم با ژل شستشو پاک میکردم همیشه آدم حال نداره قبلش چیزی بزنه عزیزم 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

اینقد همه از اسنس تعریف میکردن منم رفتم صورتیشو خریدم خیلی معمولیه فقط مژه هارو بلند میکنه یکم، بنظرم یورن از همه بهتره من داشتم دوسال هم ازش استفاده کردم قشنگ پر میکنه و بلند

از ژل بهتره میسلار یه ذره بریزی رو پد پاک میشه

من صورتم بایدحتما آب سرد بخوره عادت کردم حتی تونر هم بزنم بعدش آب میزنم تو پاک میکنی دیگ آب نمی‌زنی صورتت

2706