2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا حقشه تا مزاحم کسی نشه کاش پست اول میزاشت

خوبه شما  خدا نیستی،

قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 💖💖💖💖چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند.
2728
خوبه شما  خدا نیستی،

بله من کم پیش میاد دلم برای آدمای هیز بسوزه 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
بله من کم پیش میاد دلم برای آدمای هیز بسوزه 

من حتی دلم برای اونا هم میسوزه

قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 💖💖💖💖چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند.

[QUOTE=333488477]من حتی دلم برای اونا هم میسوزه[/QUOTEچببگم نباید سوخت چون مزاحم مردم میشن پس باید تاوان بدن خب حالا این فقط به اسی پیام داده

حضوری مزاحم نشده

...

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
با آبرو کسی بازی نکنید، گناه داره

ببین گلم

از لحاظ شرعی کسی که برای خودش آبرو قائل نیست و در ملأ عام خلاف اخلاقیات رفتار میکنه غیبتش جایز هست!

اتفاقاً اینجور آدما میدونن آبروشون حفظ میشه واسه همین مزاحم همه میشن!

2740