2737
2739

چند وقت پیش عروسیم بود بعد پدر شوهرم رفت یه فیلمبردار آورد ک از عروسیمون فیلم بگیره حالا فیلمم حاضر شده یعنی انگار مال دهه ۶۰ بود اینقدر ضعیف فیلمبرداری کرده قبلشم هزار بار به شوهرم گفته بودم من خودم میخوام آتلیه و فیلمبرداری را انتخاب کنم الان به نظرتون من حق دارم ناراحت باشم 

امیدوارم خدا به تمام خواسته های دلتون نور امید بده و بهشون برسید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حق داری ولی دیگه تموم شده

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2731

دیگه گذشته 

همون اول باید لج میکردی

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2740

نه حق نداری

من سال۹۷ عروسیم بود

تویه باغ تالارشیک

بالباس وآرایش گرون

وفیلمبردارخوب و۴ تاعکس سرمجلس داشتم

ولی چی شد؟

همشون سوزوندیم وپاره کردیم

چون نشدزندگی کنیم

....

بیخیال بابا 

این چیزا همون اولش واسه آدم مهمه من اونموقع خیلی حساس بودم ولی الان مدت هاست حتی نگاهم نکردم هرچقدرم خوب و اوکی باشه همچی بعد ی مدت کوتاه دمده میشه

میشه برای حاجت دلم ی صلوات بفرستی؟فرستادی بگو منم بفرستم 

نه بابا ناراحتی واسه چی. گذشته دیگه. الان هی فکر کنی و خودخوری کنی درست میشه. بعد هم فیلم عروسی رو فقط یه با میبینی می‌ره تا صد سال بعد نوه هات ببینن. اصلا و ابدا مهم نیست

نه حق نداری من سال۹۷ عروسیم بود تویه باغ تالارشیک بالباس وآرایش گرون وفیلمبردارخوب و۴ تاعکس سرمج ...

دقیقا 

مهم ادمیه ک باهاش ازدواج میکنی ن این چشم تو هم چشمیا

میشه برای حاجت دلم ی صلوات بفرستی؟فرستادی بگو منم بفرستم 

برای فیلم غصه نخور چون زیاد نگاش نمیکنین،عکسات خوب شدن؟

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤برای مامان شدن همه خانومای منتظر، لطفا یه صلوات بفرست دوستم
2706