2733
2739

ترجیحا کره ایی ولی اونم نبود عیبی نداره فقط غمگین یا ترسناک نباشه

اوج تنهایی یه انسان اونجاست که خودش به «خودش» پناه میبره🖤❤️

انقد فیلم دیدم ولی وقتی بهم میگن فیلم معرفی کنم نمیدونم کدومو بگم😂😂😂

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

عزیزم اینا ژاپنی ان 

ببین بشنو و عشق بورز 

چشمانت میگویند 

عشق از فاصله نزدیک 

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....
انقد فیلم دیدم ولی وقتی بهم میگن فیلم معرفی کنم نمیدونم کدومو بگم😂😂😂

فانتزی دیدی؟ از اینا که جادو دارن

اوج تنهایی یه انسان اونجاست که خودش به «خودش» پناه میبره🖤❤️

دختر دیگربولین تاریخیه واقعیه دوتا خواهرن یکیش زندگی ساده تو روستا رو دوس داره ولی یکییش مقام میخواد زندگی جوری میشه این دوتا مقابل هم قرار میگیرن 

تو رو خدا منو تعلیق نکنید 
2740
فانتزی دیدی؟ از اینا که جادو دارن

جادو جمبل

مدرسه خیر و شر

بی جادو

تو سبک‌فانتزی حلقه های قدرت جالبه ادامه هابیت و ارباب حلقه هاست

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌