2737
2734
عنوان

شوهرم پاهاشو نمیشوره🤕😷

384 بازدید | 29 پست

خیلی چندشه واقعا نمیدونم چجوری دارم تحملش میکنم

هفته ای ی بار میره حموم یا خیلی هنر کنه بعد رابطه بره مثلا هفته ای ۲ ۳ بار

شب ب شب باید جیغ بزنم تا پاهاشو بشوره  تازه وقتیم میشوره فقط با اب هرچی میگم شامپو بزن گوش نمیده

چیکارش کنم حالم بد میشه تا میاد توخونه

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را
شامپو به پا؟ چه جالب تا به حال نشنیده بودم

وقتی پاهاتون بو بده با چی میشورین؟

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شامپو به پا؟ چه جالب تا به حال نشنیده بودم

شامپو بدن

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
من هر ۱۰ روز با آب خالی.  تو عمرم شامپو نزدم

شاید بوش بد نیس؟

بوی پای شوهر من فیل رو از پا در میاره

2740
شامپو بدن

اره خب پس چی؟🤣

بعدم چ فرقی داره مهم اینکه بو رو از بین ببره

کفشش بزاره تو آفتاب 

صبح میره شب میاد افتاب کجا بود اخه

بعدم آب خالی بیشتر دیکه خیلی بخوام کولاک کنم یکم صابون می زنم

شاید بو نمیده خیلی

شاید بوش بد نیس؟ بوی پای شوهر من فیل رو از پا در میاره

توکفشش جوش شیرین بریز جوراباشو مینی واش بگیر هر روز بنداز توش

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2706