2733
2739
عنوان

شوهرم نی نی سایتی شده🤣🤣🤣

1117 بازدید | 55 پست

سلام دوستان .باردارم و لکه بینی دارم بخاطر جفت پایین بعد همسرم خیلی نگرانه هی میره سرچ میکنه امشب دیدم هی داره نظرات کاربرایی ک در مورد لکه بینی نوشته بودن و میخوند و ب من دلداری میداد .خبر نداره من همش نی نی سایتم🤣🤣🤣🤣🤣🤣

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

😂همین اتفاق برام افتاد ولی نه شوهر

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

جرررررر😅😅😅😅🥺🥺🥺🥺

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤

🤣🤣

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2740

شوهر منم یه بار میخواست آبگرمکن رو تعمیر کنه دیدم داره نظرات رو میخونه و می‌خنده بهش گفتم چی شده گفت باورم نمیشه خانومای نی نی سایتی از تعمیر آبگرمکن هم تاپیک زدن😂😂😂

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 

وااای شوهر من ک خیلی بدش میاد میگه حموم زنونس

منم نمیام زیادا ولی هروقت بیام ببینه میگه این چیه! برو دنبال موفقیتت ن با چهار زن بی سواد بحث کنی ک با شوهرشون مشکل دارن

(ببخشید الته توهین نشه ها شوهرم میگه) 

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
شوهرمنم میاد سوالاشو میزنه ازهمینجا اطلاعات میگیره 😁البته نکه خودش بپرسه ها تنها سرچ میکنه باگوشیش

شوهر منم  

چپ گردی گه ردون گه ران کوشتمی.   نه زان پرستی بو نان کوشتمی.   هر چه و سانه وی  به حه سانه وه ای  مردن.  له که وی ژیان کوشتمی😭😭😭 کوردم و کوردستانیم ✌🏼✌🏼

خب حالا شما ناراحتی یا خوشحال

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2706