2733
2734
عنوان

بچه های کنکوری چجوری ثبت نام کردین واسه تیر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 52 پست
چه مدارکی 

درسامو پاس کردم ولی دیپلممو نگرفتم معدلامو نمیدونم

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آره فقط بهم گفت رمز پویات باید فعال باشه 

من رمز پویا ندارم

عجیب ترین افراد نی نی سایت میدونین کیا هستن‌؟ اونایی که میگن کاربری دست دو نفره😑 آخه مگه یه خط چقدر قیمت داره؟ حالا یه اکانت نی نی سایت چی هست که دو نفری استفاده میکنید؟😶
2742
پس برم الان مرسی من رمز پویا ندارم خودش از کارت خودش نمیکشه؟

اره ولی ازت پول بیشتر میگیره اوضاع پول😑

خدا جونم،من به معجزه تو اعتماد دارما:)❤️میشه همیشه نگاه قشنگت رو زندگیمون باشه 🥰میدونم که همیشه هوای این بنده حقیرت رو داری!🥲                                                                          
2740
اره باید پول بدی  از کارت یه نفر دیگه کا رمز پویا داره استفاده کن خب

ببین رمز پویا رو چطور فعال کنم 

گفتن بهم اول باید پیامک واریزی فعال کنم 

بعد رمز دوم 

بعد رمز پویا درسته؟ 

ببین رمز پویا رو چطور فعال کنم  گفتن بهم اول باید پیامک واریزی فعال کنم  بعد رمز دوم&nbs ...

کاش میشد ویس داد کارت به اسم خودته ؟ 

باید بری بانک دستگاه عابر بانک حتما باید مال بانک خودت باشه مثلا اگه کارتت ملته باید بری دستگاه عابر بانک ملت و حتما هم باید شماره همراه به اسم خودت داشته باشی و برات تو بانگ ثبت شده باشه  بعد اونجا گزینه تغییر رمز رو میزنی ایجاد رمز پویا و درست میکنه برات 

2706