2737
2739
جیگر نخوردی؟

نه

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سالای اولته؟

نه بابا نه سال ده ساله

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 
2742
نه بابا نه سال ده ساله

😬💔🤣خب پس ادوایس خاصی ندارم

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻
فکرکنم شروع مشکلات تخمدان باشه چون من اینجوربودم

اخه قبلا یه ذره بود 

ممکنه به خاطر ضعیف شدن بدنم باشه ؟ البته سونو رفتم یه بار گفت به خاطر کیسته 

بچه ها الان اشاره کردن یادم اومدم می گم شاید یکی از دلایلش این باشه

نه بابا نه سال ده ساله

اهان راسی من خودم حموم وسطش رفتنی بدتر میشه

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻

دوستان، من تو پریودی، ب شدت مقعدم درد میگیره، کل زندگیم مختل میشه از درد، چیزی نمیتونم بخورم، حالت تهوع میگیرم، کسی راه حلی داره واسش؟؟؟؟ 

دکتر رفتم گفته طبیعیه، ولی زندگیمو بهم میریزه 

مفنامیک، متوکاربامول، دیکلوفناک، استامینوفن، هیچی اثر نداره 

نعنا، نبات، هل هیچی... 

2738
دوستان، من تو پریودی، ب شدت مقعدم درد میگیره، کل زندگیم مختل میشه از درد، چیزی نمیتونم بخورم، حالت ت ...

چیزای سفت نمی خوری؟

اخه قبلا یه ذره بود  ممکنه به خاطر ضعیف شدن بدنم باشه ؟ البته سونو رفتم یه بار گفت به خاطر کیس ...

مال من برعکسه قبلا خیلی شدید بود وپرازلخته اما حالا انقدر کم شده وسه روز بیشتر نیست pcoدارم البته

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
بعضی وقتا اره، درد دارم ولی شدید نه  ببخشید ولی کامل دفع نمیشه...

یکی از دلایلش میتونه سندروم روده تحریک پذیر باشه

یکی هم استفاده از مسکن هایی ک یبوست از عوارضشونه مثل استامینوفن کدئین

2706