2733
2734
عنوان

تابحال شده زن همسایه خونت بخابه؟

1478 بازدید | 75 پست

من مستاجرم خونم ی جوریه ک ویلاییه کلا مستقله اما پشت خونه ام ی پیرزن ۸۵ساله زندگی میکنه ک از قضا حیاط مال اونه و خونه ای ک من توش مستقرم خونه اونه داده اجاره یعنی حیاط مشترکه اما بقیه چیزا جدا 

الان ماه رمضون مام روزه میگیریم زنه نمیگیره(میگه بیمارم)خیلیم از نظر مذهب و اینا معتقده قدیمیه کلا 

الان ۱۵روز بود خانه دخترش بود امروز برگشته ب من میگه اگ شوهرت نیست شب پیشت بخابم🥴☹️من خونه راحت میگردم درسته نماز روزه میگیرم اما راحت میگردم حالا با وجود بچه هامم خودمون ب زور ارامش داریم اونم میخاد بیاد پیش من بمونه ک چیییی 

تازه بغل خونه اش هم خونه پسرش و نوه هاش هسش جالبه ک پاشو نمیزاره اونجا 

حالا اگ بیاد خورد خوراکشم با منه کلی هم اجاره میدیم مشخصه قراره هر شب از این ب بعد بیاد پیش من بمونه از حرفاش فهمیدم( شوهر منم رانندس نیست بعضی وقتا)

بنظرتون من حساس شدم یا ...چیکار کنم اخه سنش هم با من جور نیست

نه بگو نمیتونم،شوهرم دوس ندارع

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بگو شوهرت نمیزاره یا اجازه نمیده یا بد دله یچیز سرهم کن و با احترام جوابش بده

خدا همین جاست؛ نیازی به سفر نیست... 🥲خدا همان گنجشکی است که صبح برای تو می خواند ... 🌟خدا در دستان مردی است  که نابینایی را از خیابان رد می کند... 💫خدا در اتومببل پسری است که مادر پیرش را هر هفته برای درمان به بیمارستان می برد...💫🌟  خدا در جمله«عجب شانسی آوردم»است.... 🌟💫 خدا خیلی وقت است که آمده نزدیک من و تو.. (خدا همین حوالیست)...🥲🙃🌟🌟🌟
2740

شاید  مامانای قدیم باشن بگن عیب نداره طفلی تنهاست

اما من قبول نمی کنم

سختمه هم برا خودم هم بچه ها

باید با شرائط خودش کنار بیاد شما وظیفه ای نداری در این مورد

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری

بگو نه شوهرم که نیس داداشم میاد 

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2706